Akino

Tłumaczenie: Zuzanna Maj
Cykl: Roswell w kręgu tajemnic (tom 4)
Wydawnictwo: Da Capo
Watcher
powieść amerykańska
Iga

Max umiera i nic nie może odwrócić biegu wydarzeń... chyba że on lub jego przyjaciele zdobędą kamień o niezwykłych mocach. Tyle że kamień jest na statku, którym przylecieli na Ziemię rodzice Maxa, Isabel i Michaela, więc najpierw muszą znaleźć statek. Czas mija nieubłaganie. Liz nie może patrzeć na cierpienia Maxa, ale jedyna metoda, by uratować życie ukochanego, to narazić własne. Czy będzie gotowa umrzeć dla chłopaka, którego kocha?

[Wydawnictwo Da Capo, 2002]

Stasia | 2013-10-08
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 08 października 2013

Po rewelacyjnej trzeciej części spodziewałam się czegoś lepszego, niż pól książki miłosnego kisielu. Akcja rozpędziła się o wiele za późno, jednak była na zadowalającym poziomie. Ciekawe zakończenie. Czuje jednak
przesyt ubarwieniem książki w miłosne perypetie. Właściwie, to rzygam tęczą przy każdym miłosnym fragmencie. Książka byłaby o wiele lepsza, gdyby skupiła się na ich przygodach, a nie na typowym "och, ach! Jaki on słodki"

kinia84p | 2012-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Akino to rodzaj dojrzewania u kosmitów, spotyka to Maxa, ale by ukończyć ten proces musi posiadać kamień z swojej planety w przeciwnym razie umrze. Przyjaciele muszą szybko odnaleźć bunkier gdzie rząd ukrywa ich statek i zabrać z niego kamień. Udaje im się to ale Michael zostaje schwytany.
Ta cześć podoba mi się trochę mniej niż wcześniejsze ale historia już mnie tak wciągnęła, że nie spocznę dopóki nie przeczytam wszystkich dziesięciu.

Magdalena | 2012-05-08
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Czwarta z książek z serii o Roswell. Max zapada na dziwną chorobę. Uleczyć mogą go tylko magiczne kryształy, inaczej umrze, a później odejdą również Michael i Izzy. Dlatego przyjaciele szukają statku kosmicznego i tajemniczych kamieni. Znajdują je, lecz ich przyjaciel, właściciel centrum ufologicznego ginie...

Angie | 2013-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2013

The watcher trzyma w napięciu od początku do końca. Zachęca również do natychmiastowego zajrzenia do następnej części.

Vivan | 2012-12-27
Przeczytana: 14 lutego 2006