Sekretne życie Maca

The Secret Life of Mac
Empik Go
2021-12-15
2021-12-15

Lekka, przewidywalna i momentami całkiem przewidywalna, potrafi jednak rozbawić. Nie jest innowacyjna, wyróżniająca się ale po prostu przyjemna.
Natomiast Mac zdecydowanie jest nierealistyczny, ale cóż - taki właśnie miał być. Polubiłam go bardzo za jego perypetie.

Polecam na poprawę humoru, jak ktoś lubi komedie romantyczne.

Polecam na poprawę humoru, jak ktoś lubi komedie romantyczne.

Historyjka, jakich wiele. Oczywiście od początku wiadomo, jak się skończy. Wszystko ratuje obecność kota. Takie czytadełko na urlop.

Ten kot jest niesamowity!!!! Prawie tak samo jak moje😉

Ten kot jest niesamowity!!!! Prawie tak samo jak moje😉

Druga część przygód kota Maca, który pragnie uszczęśliwić kolejnego człowieka.
Książka napisana z dużą dawką humoru, zwłaszcza w rozdziałach, w których narratorem jest Mac.
Bardzo przyjemne czytadło o nieidealnych ludziach z zagadką w tle.

Druga część przygód kota Maca, który pragnie uszczęśliwić kolejnego człowieka.
Bardzo przyjemne czytadło o nieidealnych ludziach z zagadką w tle.

• Audiobooki
  • EmpikGo