Pierwsze koty za płoty

Okładka książki Pierwsze koty za płoty Melinda Metz
Okładka książki Pierwsze koty za płoty
Melinda Metz Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna Cykl: Mac (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Mac (tom 1)
Biblioteka Akustyczna
2021-01-01
2021-01-01

Lekka, prosta i zabawna historia nie tylko prowadzona z perspektywy kota, ale także innych postaci.
Romans niby prosty, ale nie bajecznie naiwny czy bez odpowiedniej podbudowy i pozbawiony moralizowania na życiowe tematy.
Jeżeli zaś chodzi o humor - trzeba tak lubić.
I tak, są tutaj znane schematy i ta prostota, wiele rzeczy da się przewidzieć, ale to właśnie jest konwencja takich książek. I znaczenie ma więc wykonanie, a jest ono dobre.
Polecam, bo to lekka lektura i tchnąca pozytywną energii historia.

Jeżeli zaś chodzi o humor - trzeba tak lubić.

Bardzo udana seria romansów z kotem w roli swata. Dobrze się czyta, bohaterowie są ciekawi i dają się lubić. Na pewno przeczytam dalsze części.

Pomysł świetny. Wykonanie przeciętne, głównie za sprawą dziwnych proporcji książki. Przez pół tomu nic się właściwie nie dzieje, a pod koniec wszystkie wątki galopują, tylko po to, by nagle razem je zakończyć.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Rewelacyjny romans z kotem w roli głównej. Kot imieniem MacGyver jest bardzo zapracowany. Ma misję. Ludzie są zbyt głupi i mają słaby węch, więc nie czują, kto powinien należeć do ich stada. Dla swojego człowieka, samotnej Jamie, wybrał Davida, wdowca, który wprawdzie ma matoła, znaczy psa, ale jest bardzo samotny.
Mac został zmuszony zostać swatką, także dla innych człowieków… z tych samych powodów co powyżej. Używa bardzo oryginalnych sposobów, by połączyć samotnych, smutnych ludzi. No cóż, czasami musi się włamywać i zabierać rzeczy, najlepiej pachnące intensywnie, by ludzie poczuli jak ich drugie połówki są samotne i podrzucać je we właściwe miejsca… tym sposobem raz Jamie obudziła się z twarzą obłożoną… bokserkami Davida:)
Zachęcam, doskonała, rozrywkowa lektura na poprawę nastroju.
Dla wielbicieli kotów – OBOWIĄZKOWA.

Mac został zmuszony zostać swatką, także dla innych...

Przyjemna lektura na urlop.

Przyjemna lektura na urlop.

historia romantyczna z niespotykanie utalentowanym kotem w roli drugoplanowej… dla tego wspaniałego kota warto przeczytać😉

Strasznie lukrowane i przewidywalne. Tak schematyczne że po prostu nudne, nie da sie tego czytać

• Audiobooki
  • Empik go