Akino

Okładka książki Akino Melinda Metz
Okładka książki Akino
Melinda Metz Wydawnictwo: Da Capo Cykl: Roswell w kręgu tajemnic (tom 4) fantasy, science fiction
Roswell w kręgu tajemnic (tom 4)
Watcher
Da Capo
2002-01-01
2001-03-01
Zuzanna Maj
powieść amerykańska

Po rewelacyjnej trzeciej części spodziewałam się czegoś lepszego, niż pól książki miłosnego kisielu. Akcja rozpędziła się o wiele za późno, jednak była na zadowalającym poziomie. Ciekawe zakończenie. Czuje jednak
przesyt ubarwieniem książki w miłosne perypetie. Właściwie, to rzygam tęczą przy każdym miłosnym fragmencie. Książka byłaby o wiele lepsza, gdyby skupiła się na ich przygodach, a nie na typowym "och, ach! Jaki on słodki"

The watcher trzyma w napięciu od początku do końca. Zachęca również do natychmiastowego zajrzenia do następnej części.

Akino to rodzaj dojrzewania u kosmitów, spotyka to Maxa, ale by ukończyć ten proces musi posiadać kamień z swojej planety w przeciwnym razie umrze. Przyjaciele muszą szybko odnaleźć bunkier gdzie rząd ukrywa ich statek i zabrać z niego kamień. Udaje im się to ale Michael zostaje schwytany.
Ta cześć podoba mi się trochę mniej niż wcześniejsze ale historia już mnie tak wciągnęła, że nie spocznę dopóki nie przeczytam wszystkich dziesięciu.

Czwarta z książek z serii o Roswell. Max zapada na dziwną chorobę. Uleczyć mogą go tylko magiczne kryształy, inaczej umrze, a później odejdą również Michael i Izzy. Dlatego przyjaciele szukają statku kosmicznego i tajemniczych kamieni. Znajdują je, lecz ich przyjaciel, właściciel centrum ufologicznego ginie...

• Dawniej
  • 9 - Biblioteczka E-booków
  • Young adults/New adult/Młodzieżówki

Dodaj cytat z książki Akino