Prosto jak strzelił

1998-11-13
1993-01-01
Teresa Sośnicka, Michał Ronikier
Archer sensacja polityka Wielka Brytania konflikt miłość

Chyba najbardziej lubię tą historię ze wszystkich książek autora- niesamowicie wciągająca a jednocześnie ciepła książka.

Bardzo lubię styl pana Archera i tym razem również się nie zawiodłam :) Wielowątkowa historia, oparta na życiu głównego bohatera ale pokazująca wydarzenia z różnych perspektyw, ciekawe postacie i wydarzenia, dużo zawirowań i dramatów, czyta się z wielkim zainteresowaniem- polecam!

Wspaniała wciągająca rodzinna opowieść. Napisana po mistrzowsku historia życia pewnego człowieka. Siedemdziesiąt lat zajęło Charliemu Trumperowi przebycie drogi od ulicznego przekupnia do właściciela handlowego imperium, człowieka otoczonego powszechnym szacunkiem. Przesłanie - zawsze warto marzyć! Czyta się rewelacyjnie!
Polecam.

Polecam.

Zawrotna, często trzyma w napięciu, a przede wszystkim daje poczucie spełnienia

Zawrotna, często trzyma w napięciu, a przede wszystkim daje poczucie spełnienia

Bardzo fajne czytadło!

Książka trochę naiwna, nieprawdopodobna, nieżyciowa ale generalnie dobrze i szybko się czyta.
Taka trochę bajka dla dorosłych :)

POLECAM!!!

Bardzo fajne czytadło!

Taka trochę bajka dla dorosłych :)

POLECAM!!!

23,08,98

23,08,98

Wspaniała książka, bardzo optymistyczna.

Wspaniała książka, bardzo optymistyczna.

Akurat moja to wydanie Prószyński i Spólka z 1998r, jest iina okładka . ksiazka do polecenia

Książka, która sprawia, że się nie zaśniesz dopóki nie doczytasz...

Mistrzostwo świata, ale to dzieło sir Archera, więc należało spodziewać się lektury na bardzo wysokim poziomie...

Książka, która sprawia, że się nie zaśniesz dopóki nie doczytasz...

Muszę przyznać że dawno żadna historia tak mnie nie wciàgnęła jak ta. Książka pokazuje te same wątki z perspektywy kilku bohateròw co jest niezwykle ciekawym zabiegiem. Polecam ją gorąco. Czytam się fantastycznie! Nie można się oderwać.

• Thriller/sensacja/kryminał
  • Obyczajowe