Wzloty i upadki. Rok z dziennika Minty Malone

Książka jest przypisana do serii/cyklu "My dwudziestolatki, trzydziestolatki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The making of Minty Malone
83-7245-806-5
paprotkowa

Taki cios nie spada na każdego! Reporterka radiowa Minty Malone jest zdruzgotana. W dniu ślubu narzeczony zostawia ją przed ołtarzem! Dlaczego? Przecież go kocha! Zawsze we wszystkim go słuchała, robiła to, co chciał, była miła, słodka i uległa... A może właśnie dlatego? Może najwyższy czas nauczyć się mówić: nie. No, ale czy każdemu facetowi...? Rozśmieszające do łez rozterki wewnętrzne...

Taki cios nie spada na każdego!
A może właśnie dlatego? Może najwyższy czas nauczyć się mówić: nie.
No, ale czy każdemu facetowi...?

Rozśmieszające do łez rozterki wewnętrzne bohaterki.
"Publishers Weekly"

Życiowe i przekomiczne! Ta historia aż skrzy się dowcipem.
"Independent on Sunday"

Ta powieść to sam humor, lekkość i wdzięk! Po prostu nie można jej przerwać w połowie.
"Independent"

Sukces Isabel Wolff porównywany jest z sukcesem Helen Fielding, a jej książki są wciąż obecne na najważniejszych światowych listach bestsellerów.
"Gazeta Współczesna"

lacerta | 2013-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2013

Czyta się przyjemnie i cały coś się dzieje co jest zdecydowanie na plus. Bohaterki i sytuacje czasami śmieszne, czasami irytujące jak w każdej książce. Taka po prostu do poczytania.

Ania | 2012-03-12

Jedna z ulubionych moich książek tej autorki. Zabawna komedia.

bluewave | 2013-08-27
Przeczytana: 26 sierpnia 2013

Bardzo fajna lekka i przyjemna książka,która potrafi rozśmieszyć,choć muszę przyznać, że główna bohaterka czasami bywa irytująca

Magdalena | 2013-02-07
Przeczytana: 06 lutego 2013

Trochę długie i momentami nudnawe. Już na 8 stronie nie lubiłam głównej bohaterki.

Kasia W-ka | 2012-02-27
Przeczytana: 06 kwietnia 2012

Ciągnie się i ciągnie......

emisiaszymek | 2017-08-13
TheLazyDumpling | 2017-07-24