Zaślubiny

Tłumaczenie: Ewa Partyga
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wybranka bogów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Elipsa
Gifterml
978-83-61226-17-8
Elena

Finngard rządzi w Elgtun żelazną ręką i nie zamierza na tym poprzestać. Wojowniczy hřvding chciałby mieć Gydę i jej moc po swojej stronie. Żądna zemsty Eldfrid śledzi uważnie bieg wydarzeń, gdy za orientuje się w planach Finngarda, zaczyna płonąć zazdrością. Zależy jej na nim bardziej niż kiedykolwiek, na jej drodze stoi jednak Gyda, córka Asmunda. Arnvid i Neri starają się zebrać drużynę zdziesiątkowaną przez lawinę. Na dodatek wśród wojowników szaleje zaraza, nie mogą więc na razie ruszyć na pomoc Elgtun. Bogowie daj znaki Gydzie i Asie, czy jednak dwie kobiety zdołają powstrzymać zwycięski marsz Finngarda? A w samym centrum wydarzeń stoi ten, o którego toczy się zażarty bój... Torarin - wybrany przez bogów.

elninka | 2016-03-07
Na półkach: Przeczytane, Sagi