Program całkowitego oczyszczania organizmu

Total detox
83-7404-053-X
zdrowie, medycyna
Anna

W książce zatytułowanej PROGRAM CAŁKOWITEGO OCZYSZCZANIA ORGANIZMU znajdziesz klucz do tego jak pięknie wyglądać, wspaniale się czuć i żyć pełnią życia. Jane Scrivner, współzałożycielka organizacji The British School oj Complementary Therapy (Brytyjska szkoła terapii komplementarnej), opracowała 6 wyjątkowych programów oczyszczenia własnego ciała i życia. Każdy program stanowi odpowiedź na konkretną potrzebę, poczynając od trzydziestodniowego programu eliminacji toksyn z organizmu po program oczyszczenia otoczenia i właściwy stosunek do problemów i innych ludzi. A wszystko to nie jest trudne do osiągnięcia. Wymaga przede wszystkim chęci. Niezależnie od sytuacji w jakiej się znajdujesz i od twojego stylu życia, możesz zacząć oczyszczanie pijąc codziennie rano wodę mineralną z sokiem z cytryny. To pierwszy krok do tego by poczuć się zdrową i pełną energii.

magda | 2016-11-07
Nisroch | 2015-08-29