Program całkowitego oczyszczania organizmu

Total detox
83-7404-053-X
zdrowie, medycyna
Anna

W książce zatytułowanej PROGRAM CAŁKOWITEGO OCZYSZCZANIA ORGANIZMU znajdziesz klucz do tego jak pięknie wyglądać, wspaniale się czuć i żyć pełnią życia. Jane Scrivner, współzałożycielka organizacji The British School oj Complementary Therapy (Brytyjska szkoła terapii komplementarnej), opracowała 6 wyjątkowych programów oczyszczenia własnego ciała i życia. Każdy program stanowi odpowiedź na konkretną potrzebę, poczynając od trzydziestodniowego programu eliminacji toksyn z organizmu po program oczyszczenia otoczenia i właściwy stosunek do problemów i innych ludzi. A wszystko to nie jest trudne do osiągnięcia. Wymaga przede wszystkim chęci. Niezależnie od sytuacji w jakiej się znajdujesz i od twojego stylu życia, możesz zacząć oczyszczanie pijąc codziennie rano wodę mineralną z sokiem z cytryny. To pierwszy krok do tego by poczuć się zdrową i pełną energii.

marta_per | 2017-10-30
Przeczytana: 30 października 2017

Pierwsza część książki jak najbardziej udana. Wiele praktycznych rad, sporo konkretów. Niestety czym dalej, tym gorzej. Nic nie wnoszące banały o konieczności relaksu, pisaniu pamiętnika, pachnących świeczkach i rozmyślaniu o sensie istnienia. Pierwsze 70 stron polecam, ciekawe. Pozostałe... Szkoda zmarnowanego papieru.

Katarzynka | 2017-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2017