Odchudzanie weekendowe

Wydawnictwo: Rebis
zdrowie, medycyna

Jeżeli odchudzanie trwa nie dłużej jak 3-4 dni przemiana materii nie ulega zwolnieniu i możesz uniknąć efektu jo-jo!zamiast podejmować tradycyjne, wymagające długotrwałych wyrzeczeń kuracje, po których zakończeniu ponowne tycie i tak jest nieuchronne, przeznaczaj na odchudzanie tylko niektóre weekendy, a wkrótce na stałe odzyskasz idealną wagę i sylwetkę! Doktor Marek Bardadyn, ekspert w dziedzini

Marija | 2013-08-03
Na półkach: Przeczytane, Polecam
Przeczytana: 2011 rok

Książka, którą warto przeczytać. Praktyczne porady, przepisy i porcja wiedzy. Kilka koktaili na stałe zagościło w moim menu, inne lekko zmodyfikowałam i bawię się tą dietą,co jakieś czas z pozytywnym rezultatem.

Konieczne do przeczytania, dla zdrowego trybu życia. Warto zrobić coś dla siebie, będąc w domu.

desrea | 2011-03-25

Bardzo polecam,zdrowo i przyjemnie :))

agnb | 2015-07-10
Nix | 2015-01-07