Dieta South Beach

Wydawnictwo: Rebis
zdrowie, medycyna

Dieta South Beach to program zdrowotny stworzony przez lekarza kardiologa Arthura Agatstona, by pomóc pacjentom z nadwagą, który redukuje ryzyko zachorowania na cukrzycę, zawał serca i wylew przy jednoczesnej utracie masy ciała....

Garbaty-Aniol11 | 2013-04-08

Trudno się przyzwyczaić do diety proponowanej przez dr Agatstona.
Podstawą diety jest usunięcie z niej tak lubianych przez nas węglowodanów(pieczywa, ryżu, makaronu , ziemniaków)czyli potraw najprostszych bo zapychających. Dużym jej plusem jest pozostawienie, chudego mięsa(drób, wołowina), wszelkiego rodzaju ryb i owoców morza, zielonych warzyw, oliwy.
Nie wiem, na ile dieta jest skuteczna ale patrząc na inne, nie jest tak kontrowersyjna i mam wrażenie że bez liczenia kalorii i specjalnych wyrzeczeń można próbować osiągnąć efekty tak bardzo przez niektórych pożądane.

mika15 | 2016-09-06
joasia22 | 2015-08-25