Dar Orła

Tłumaczenie: Alina Patkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z Wodnikiem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
The eagle's gift
83-7120-431-0
kultura indian
Ag2S

Dar orła to kolejny tom opowieści o indiańskich ludziach wiedzy. Po odejściu z tego świata don Juana i jego grupy bohater próbuje odzyskać utraconą pamięć wydarzeń zachodzących po drugiej stronie świadomości. Rekonstrukcja wewnętrznej struktury i organizacji świata czarowników, których wiedza przekazywana jest z pokolenia na pokolenie przez kolejnych naguali i sięga czasów Tolteków, pozwala ludzkiej świadomości uzyskać absolutną, ostateczną wolność.

Nagual | 2013-08-22

Moim zdaniem najważniejsza książka Castanedy.

Qpsohn93 | 2016-09-04
Sławomir | 2016-07-14