Reportaż z tamtych dni

Darmowe dodatki Edytuj książkę
83-03-00654-1
historia
piotrex

Zbiór reportaży wojennych. Niektóre z nich nawiązują do książek "Pozdrówcie Góry Świętokrzyskie" i "Gdy las był domem". "Choć spisywanie losów ludzkich zawartych w tej książce rozpocząłem równo 20 lat temu, choć docierały one do rąk Czytelników w różnych formach - publikacji prasowych, prezentacji książkowych, a nawet słuchowisk radiowych, po raz pierwszy - obecnie - przekazuję je...

"Choć spisywanie losów ludzkich zawartych w tej książce rozpocząłem równo 20 lat temu, choć docierały one do rąk Czytelników w różnych formach - publikacji prasowych, prezentacji książkowych, a nawet słuchowisk radiowych, po raz pierwszy - obecnie - przekazuję je zainteresowanym w kształcie jaki mi się marzył od początku - jako jednego, zwartego tomu." - od autora.

patelka | 2015-05-06

książka zawiera wiele pojedynczych opisów zdarzeń. Ciekawie napisana, a poruszane wątki niejednokrotnie mogłyby być opisem filmu sensacyjnego. Szczerze polecam.

Wacki | 2018-02-27
Olga Ka | 2017-12-02