Spadkobierca z Kalkuty

Tłumaczenie: Stanisław Głowiakowie
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria z Trąbką". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Czytelnik
Spadkobierca z Kalkuty
przygoda, rewolucjońiści, piraci
przygodowa
foka

Arcydzieło literatury przygodowej - książka której akcja rozgrywa się w XVIII w. na wszystkich nieomal kontynentach. Piraci , rewolucjoniści, awanturnicy, Indianie, skarby, bezludna wyspa, piękne żaglowce

edtta | 2012-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2012

Dość ciężko powiedzieć jednoznacznie o czym jest ta książka. Na pewno jest to powieść wielowątkowa. Nie można też zdradzić za dużo co do tej książki, by nie zepsuć potencjalnemu czytelnikowi odkrywania historii głównych bohaterów.
Akcja książki dzieje się w XVIII wieku, przez kilkadziesiąt lat.
Książka opowiada o różnego rodzaju intrygach, piratach, bezludnej wyspie, podróżach, statkach oraz ludziach, którzy podszywają się pod inne osoby. Jest to również powieść o miłości, przyjaźni, nienawiści.

Moim zdaniem książka jest warta przeczytania i choć nie jest cienka to czyta się ją szybko i łatwo. Bardzo fajna książka przygodowa nie tylko dla mężczyzn!!!

eR_ | 2014-05-28

Wieki temu to czytałem.
Ależ to było fajne,niestety egzemplarz zaginął w "latach",a szkoda.

Kasia | 2016-04-25
Przeczytana: 10 maja 2016