Cóż złego uczynił

Tłumaczenie: Jacek Spólny
Cykl: Kay Scarpetta (tom 7)
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Cause of Death
Kay, Scarpetta, patolog, morderstwo, Pete, Marino
Kara

Zdawałoby się, że bez celu i sensu giną: młody dziennikarz Ted Eddings i Danny Webster, asystent głównego biegłego medycznego stanu Wirginia - doktor Kay Scarpetty. Okazuje się jednak, że w zabójstwo zamieszana jest sekta Nowych Syjonistów wplątanych w brudne machinacje polityczne. Doktor Scarpetta wraz z siostrzenicą Lucy i starym przyjacielem, kapitanem policji Marino, wydaje bezkompromisową walkę złu, którego przerażającą konsekwencją może stać się śmierć jeszcze wielu niewinnych ludzi. Czy uda się zażegnać niebezpieczeństwo?

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/Coz_zlego_uczynil-p-1068-.html

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Coz_zlego_uczynil-p-1068-.html

Olga | 2018-06-17

Kolejne spotkanie z Kay Scarpettą i kapitanem Marino. To nigdy nie jest stracony czas, choć zawsze zastanawiam się kogo bardziej lubię perfekcyjną panią patolog, czy starego rozmemłanego marudę. Marudę. A tu są 2 morderstwa na początek, potem mroczna sekta, machinacje polityczne. Fajnie spędzony czas.

asiunia1312 | 2019-04-09
Przeczytana: 08 kwietnia 2019

Czytam serię od początku i ta część, moim zdaniem jest zdecydowanie najgorsza wśród dotychczas przeze mnie przeczytanych.

książek: 1977
Lavenda | 2016-09-06
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 2016 rok

Ja rozumiem, że fikcja literacka, to fikcja literacka i czasem rządzi się swoimi, niezbyt logicznymi, prawami, ale ta część cyklu o Kay Scarpettcie to czysty gniot. A zaczęło się fajnie...

kolczatka | 2013-03-03

jak wszystko co tej autorki dla mnie super!

Mylogan | 2019-05-03
afternoon_tea | 2019-03-11