Zagadka Mrocznej Krypty

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magnes". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Egmont Polska
typ
papier
Avenix
6,64 (25 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Poznaj kolejne przygody Ani, Piotrka i Jędrka, bohaterów "Tajemnicy starego strychu". Trójka przyjaciół staje przed nowym wyzwaniem. Co kryje się w krypcie lipskiego kościoła i kim są dwaj osobnicy przemykający przez miasteczko w mglisty wieczór? Co znaczą dziwne znaki na murze w podziemiach? Czy Jędrek i jego przyjaciele rozwiążą tę zagadkę? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w...

Co kryje się w krypcie lipskiego kościoła i kim są dwaj osobnicy przemykający przez miasteczko w mglisty wieczór? Co znaczą dziwne znaki na murze w podziemiach? Czy Jędrek i jego przyjaciele rozwiążą tę zagadkę? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w Zagadce mrocznej krypty. Dowiesz się też, kim jest straszny Neron, skąd wziął się w Lipkach peruwiański szaman i co robi w miasteczku niemiecki profesor Marcus Latter.

Niezwykłe przeżycia bohaterów i sensacyjne wydarzenia nie pozwolą ci oderwać się od tej powieści.

źródło opisu: Egmont, 2008

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Monique | 2011-02-09
Na półkach: Dzieciństwo, Przeczytane

Kiedy to było! Ale z tego co pamiętam baardzo się bałam po przeczytaniu tej książki,nie spałam z miesiąc i panicznie bałam się chodzić do mojego starego kościółka...

Bartosz | 2015-02-23

Kalendarium literackie
  • Terry Pratchett
    67. rocznica
    urodzin
    Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
  • Nelle Harper Lee
    89. rocznica
    urodzin
    Ale ja, zanim będę mógł żyć w zgodzie z innymi ludźmi, przede wszystkim muszę żyć w zgodzie z sobą samym. Jedyna rzecz, jaka nie podlega przegłosowaniu przez większość, to sumienie człowieka.
  • Alistair MacLean
    93. rocznica
    urodzin
    - Słyszałeś o SKGP? - Jasne. Stowarzyszenie Kierowców Grand Prix. - Właśnie. No więc SKGP postanowiło, że dla naszego bezpieczeństwa, zawodników i widzów, należy skreślić Harlowa z listy z listy kierowców Formuły 1. Chcemy, żeby nie miał prawa wstępu na żaden tor w Europie. Wiesz, że on pije? - Kto... pokaż więcej
  • Christian Jacq
    68. rocznica
    urodzin
    ... miłość to taki potok, który znosi wszelkie tamy i zalewa istotę ludzką bez reszty.
  • Ian Rankin
    55. rocznica
  • Roberto Bolaño
    62. rocznica
    urodzin
    Nadszedł dzień, kiedy postanowiłem zerwać z literaturą. Zerwałem. Nie ma w tym kroku żadnej traumy poza poczuciem wolności. To tak, między nami mówiąc, jak przestać być prawiczkiem. Co za ulga! Zerwanie z literaturą, to znaczy zerwanie z pisaniem, by ograniczyć się wyłącznie do czytania!
  • Jan Izydor Sztaudynger
    111. rocznica
    urodzin
    On gotyk, ona barok. Renesans zjawi się za rok.
  • Daniel Passent
    77. rocznica
    urodzin
    My nazywamy tenisówki felony shoes (buty przestępcze), bo oni je często noszą [handlarze narkotyków]. Kurtka skórzana, kosztowna, ale na nogach tenisówki.
  • Sven Lindqvist
    83. rocznica
  • Michael H. Hart
    83. rocznica
  • Lois Duncan
    81. rocznica
    urodzin
    W jakiś sposób wspomnienia radosne bardziej bolą niż wspomnienia smutne, bo dotkliwiej zdajemy sobie sprawę, że należą do przeszłości bezpowrotnie.
  • Stefania Grodzieńska
    5. rocznica
    śmierci
    I wszystko byłoby pięknie, gdybym nie zauważyła skrzywienia na twarzach moich czytelników. Zdaje się, że Wam się to opowiadanie nie podoba... A, przepraszam, co Państwo w tej chwili robią? Przepraszam za wyrażenie, byczą się Państwo, tak? Opowiadania satyryczne się czyta, tak? Znamy takich, co mają... pokaż więcej
  • Ludwig Tieck
    162. rocznica
    śmierci
    Nazbyt często to, co szlachetne i wielkie, bywa zapomniane i poniżane przez ludzi małego ducha.
  • Kazimierz Gołba
    63. rocznica