Zagadka Mrocznej Krypty

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magnes". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Avenix

Poznaj kolejne przygody Ani, Piotrka i Jędrka, bohaterów "Tajemnicy starego strychu". Trójka przyjaciół staje przed nowym wyzwaniem. Co kryje się w krypcie lipskiego kościoła i kim są dwaj osobnicy przemykający przez miasteczko w mglisty wieczór? Co znaczą dziwne znaki na murze w podziemiach? Czy Jędrek i jego przyjaciele rozwiążą tę zagadkę? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w...

Co kryje się w krypcie lipskiego kościoła i kim są dwaj osobnicy przemykający przez miasteczko w mglisty wieczór? Co znaczą dziwne znaki na murze w podziemiach? Czy Jędrek i jego przyjaciele rozwiążą tę zagadkę? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w Zagadce mrocznej krypty. Dowiesz się też, kim jest straszny Neron, skąd wziął się w Lipkach peruwiański szaman i co robi w miasteczku niemiecki profesor Marcus Latter.

Niezwykłe przeżycia bohaterów i sensacyjne wydarzenia nie pozwolą ci oderwać się od tej powieści.

źródło opisu: Egmont, 2008

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Monique | 2011-02-09
Na półkach: Dzieciństwo, Przeczytane

Kiedy to było! Ale z tego co pamiętam baardzo się bałam po przeczytaniu tej książki,nie spałam z miesiąc i panicznie bałam się chodzić do mojego starego kościółka...

xxx | 2015-06-14
Na półkach: Dzieci, Przeczytane