Okładka książki Zagadka Mrocznej Krypty

Zagadka Mrocznej Krypty

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magnes". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Egmont
typ
papier
Avenix
6.76 (25 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Poznaj kolejne przygody Ani, Piotrka i Jędrka, bohaterów "Tajemnicy starego strychu". Trójka przyjaciół staje przed nowym wyzwaniem. Co kryje się w krypcie lipskiego kościoła i kim są dwaj osobnicy przemykający przez miasteczko w mglisty wieczór? Co znaczą dziwne znaki na murze w podziemiach? Czy Jędrek i jego przyjaciele rozwiążą tę zagadkę? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w Zagadce...

Co kryje się w krypcie lipskiego kościoła i kim są dwaj osobnicy przemykający przez miasteczko w mglisty wieczór? Co znaczą dziwne znaki na murze w podziemiach? Czy Jędrek i jego przyjaciele rozwiążą tę zagadkę? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w Zagadce mrocznej krypty. Dowiesz się też, kim jest straszny Neron, skąd wziął się w Lipkach peruwiański szaman i co robi w miasteczku niemiecki profesor Marcus Latter.

Niezwykłe przeżycia bohaterów i sensacyjne wydarzenia nie pozwolą ci oderwać się od tej powieści.

źródło opisu: Egmont, 2008

Polecamy

Opinie czytelników
Monique | 2011-02-09
Na półkach: Dzieciństwo, Przeczytane

Kiedy to było! Ale z tego co pamiętam baardzo się bałam po przeczytaniu tej książki,nie spałam z miesiąc i panicznie bałam się chodzić do mojego starego kościółka...

Junnika | 2014-07-17

Kalendarium literackie
  • James Baldwin
    90. rocznica
    urodzin
    - Mówiąc, że jestem kobietą, mam na myśli to, że mogę wyjść za ciebie za mąż i żyć z tobą pięćdziesiąt lat, i przez cały czas mogę być dla ciebie obca, a ty nawet możesz tego nigdy nie widzieć. - A gdybym ja był obcy... wiedziałabyś o tym? - Dla kobiety - odparła - mężczyzna pozostanie chyba zawsze... pokaż więcej
  • Isabel Allende
    72. rocznica
    urodzin
    Szczęście polega na zdobywaniu tego, na co od dawna się czekało
  • Robert Holdstock
    66. rocznica
  • Stanisław Baliński
    116. rocznica
  • Jussi Adler-Olsen
    64. rocznica
    urodzin
    Bałagan nie był przecież tylko zjawiskiem zewnętrznym. Wewnątrz czuł się wyjątkowo dobrze zorganizowany.
  • Raymond Carver
    26. rocznica
    śmierci
    Chciałbym być taki jak wszyscy w naszej dzielnicy- być skromnym, normalnym, niewyróżniającym się niczym miernotą- wrócić na górę do sypialni, położyć się w łóżku i zasnąć.
    (Str 64).
  • William Seward Burroughs
    17. rocznica
    śmierci
    Życie to szkoła, w której każdy uczy się innej lekcji.
  • Leslie Esdaile Banks
    3. rocznica