Koniec wiosny w Lanckoronie

978-83-10-12103-5
Nasza Księgarnia
literatura piękna
978-83-10-12103-5

Magda musi poukładać sobie kilka spraw. Wyjeżdża w... dokąd zaprowadzi ją droga. Dość przypadkowo wybór pada na malowniczą Lanckoronę. Młoda kobieta chce tu zaznać spokoju, oderwać się od codziennych obowiązków i trochę schudnąć. Jednak już na początku pobytu przytrafia się jej wypadek, niezbyt groźny, ale uniemożliwiający realizację planów.
Książka była dla mnie przyjemną...

Świetnie napisana książka. Akcja dzieje się w pięknym , uroczym miasteczku. Po przeczytaniu tej książki można wyciągnąć wiele mądrych wniosków oraz refleksji. A przede wszystkim książka pomaga uwierzyć w samego siebie. Jestem zachwycony.
Polecam

Czyta się szybko, nie wiem czy przyjemnie. W sumie to trudno powiedzieć, o czym jest ta książka. O kobiecie, która się odchudza? Która szuka siebie i odpowiedzi na dręczące ją pytania? Tylko, że to wszystko jest bardzo powierzchowne. Odchudzanie zakrawa na kpinę (ile ona myśli schudnąć w 20 dni?). Problem z mężczyzną sprowadza się do tego, że coś sobie wymyśla i ucieka bez...

Główna bohaterka powieści przeżywa rozstanie z ukochanym i walczy z nadwagą.Książka zabawna i pełna ciepła ,optymistyczna opowiada o uczuciach odważnych zmianach i urokach jedzenia Polecam.

" - Proszę pani, bycie kobietą to coś więcej niż obwód w pasie. Powiem więcej, żaden idealny obwód w pasie nie gwarantuje, że jego posiadaczka okaże się kobieca, a dla mężczyzny, proszę mi wierzyć, właśnie owa kobiecość bywa najważniejsza.
- Nie chcę być kobieca, a szczupła - wypaliłam już poirytowana. - Jeśli się odchudzam, to dla siebie, a nie dla pana czy pana...

Lekka, łatwa i przyjemna lektura na zimowy wieczór.
Wesoła i optymistyczna.
Z przyjemnością przeczytałam.

Zabawna, pełna ciepła opowieść o uczuciach, odważnych zmianach i urokach jedzenia. Lektura powieści wywołała uśmiech na mojej twarzy. Czytałam z przyjemnością, co można przypisać lekkiemu stylowi autorki oraz niebanalnej głównej bohaterce. Magda jest zabawna, momentami nieco kąśliwa i cyniczna, ale da się ją lubić. Świat przedstawiony jej oczami, zwłaszcza ten dotyczący...

Mieszkam niedaleko Lanckorony więc uznałam, że muszę wypożyczyć i przeczytać tę książeczkę. Czyta się rzeczywiście dobrze i szybko. Ale do końca mnie nie urzekła. Generalnie mogę dodać do półki przeczytane, ale czy polecam ... jako lekka, szybka lektura - chyba tak.

Świetny tytuł... i tyle. No, może jeszcze świstak i noga dwuletniej krowy udały się autorce.

Zwykle czytam podjadając słodycze. W tym przypadku z wyrzutami sumienia, bo wszak bohaterka książki tak się stara schudnąć. I niby schemat, ale jednak nie do końca.

• 2012
  • 2014