Hugo Pepper i lot z krainy śnieżnych olbrzymów

Tłumaczenie: Hanna Pasierska
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Hugo Pepper
978-83-10-11324-5
Pistacia

Oto historia Hugona Peppera i jego zadziwiających czynów, osadzona w tym samym fantastycznym świecie, w którym miały miejsce przygody Fergusa Crane’a i Corby Flood. Chłopiec wychowany jest na Mroźnej Północy przez pasterzy reniferów. Jego rodziców pożarły niedźwiedzie polarne, kiedy był niemowlęciem. Hugo odkrywa, że sanie, na których przyjechali, mają szczególny kompas, wskazujący "Dom"....

Tak więc Hugo przybędzie na Plac Świetlików, gdzie odnajdzie grupę nadzwyczajnych przyjaciół i nikczemnego wroga…

[opis wydawcy]

Zaczytana | 2014-05-17

Nigdy nie zapomnę jak z zapartym tchem czytałam ją w 3 klasie.

Kercia | 2014-02-04

Świetnie napisana, wciągająca ;) Może jestem już na nią za stara, ale ciągle mi się podoba :D

Kanakuji | 2011-06-20

To bardzo wciągająca książka która jest jedną z moich ulubionych.

sadgirl69 | 2017-08-20
Rosalie Soiree | 2017-03-14