Dziewczyna na moście

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Saga Wiatr Nadziei". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Piken pa broen
Elena

W domku nad rzeką gości nie tylko radość. Elise i Emanuel przeżywają kryzys małżeński, gdy wychodzi na jaw zdrada Emanuela. Oboje mają swoje tajemnice. Brakuje im pieniędzy, bo skończyły się dochody z wynajęcia poddasza. Elise dorabia szyciem, ale nie jest to zbyt opłacalne zajęcie. Zupełnie nieoczekiwanie, i to z dwóch stron, nadchodzi pomoc. Czy powinna ją przyjąć? W fabryce zwolniono jedną z prządek, co pociąga za sobą tragiczne skutki. Elise opisuje dramatyczną historię dziewczyny. Dziewczyna poznała ją i odkrzyknęła głosem zdradzającym panikę:
- Idź stąd! Idź, mówię ci! Nic ci do mnie! I tak nie możesz mi pomóc! Zresztą nie wierzę, że mi współczujesz, tylko tak mówisz. Jeśli zrobisz choć jeden krok, skoczę!
Elise nie poruszyła się.
- Nie podejdę bliżej. Chcę tylko z tobą porozmawiać.
Saga Wiatr nadziei to piękna opowieść o ludziach, którzy potrafią wziąć odpowiedzialność za życie swoje i swoich bliskich, o ludziach, którzy umieją kochać i nienawidzić, i nigdy się nie poddają. Świetnie napisana saga Wiatr nadziei bije w Norwegii rekordy popularności.

beti | 2016-12-11
Kamila Bednorz | 2016-03-02