Spotkanie na Wybrzeżu Miłości

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Amandyna dowiaduje się, że podczas wakacji znowu spotka się z Rodrygiem. To okropne! Nie widzieli się przez cztery lata i od tej pory Amandyna przytyła, bardzo przytyła. Jak wytrzymać spojrzenie tego, kogo kocha się w ukryciu, mając dziesięć kilo nadwagia Na szczęście Amandyna ma energię, poczucie humoru oraz dobrą koleżankę...

Dominika | 2011-06-18
Na półkach: Młodzieżowe, Przeczytane
Przeczytana: maj 2011

Historia lubi się powtarzać.

Już dawno przeczytałam to książkę.Jakoś nie mogłam zabrać się za jej zrecenzowanie.
Książka dosyć ciekawa lecz taka nijaka.Standardowa,zwykła.Nie ma w niej jakiegoś wyjątkowego tematu.Historia zakompleksionej nastolatki i jej przyjaciół.Muszę przyznać że bardzo podobało mi się po ruszenie tematu nadwagi.:)

Jowita | 2010-08-21
Przeczytana: 2007 rok

Średnio, średnio i jeszcze raz średnio. Ale jeśli ktoś lubi książki, które czyta się w 10 minut, ta jest idealna.

Daria | 2014-07-18

Nie było tu żadnej rewelacji. Książka taka sobie, do przeczytania w jedną chwilę.

karolina13175 | 2011-07-18
Przeczytana: 2005 rok