Nawet nie w marzeniach

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Piękna i onieśmielająca Victoria zaprasza Hadriena nawakacje po swojej willi z basenem. W ostatniej chwili wybucha między nimi kłótnia. Wściekła Victoria wycofuje zaproszenie. W ten sposób Hadrien zostaje skazany na spędzenie beznadziejnych trzech tygodni u swojej ciotki na samym końcu regionu Gironde&…, Co za nuda! Spotyka tam jednak Millie, dziką i tajemniczą dziewczynę, która nie tylko nie

Paulina Kucińska | 2013-08-29
Przeczytana: 26 sierpnia 2013

Była chyba tylko jedna akcja, która mnie zaskoczyła. Książka taka sobie, nic szczególnego.

InessaMaximova | 2015-12-14
Przeczytana: 2012 rok

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Romans, nieco buntowniczy, ale z bardzo pozytywną energią i mnóstwem dobrego humoru i ciętego języka... Do dziś mam w pamięci końcowe strony w barze przy autostradzie ;)

Jowita | 2010-08-21
Przeczytana: 2007 rok

Średnio, średnio i jeszcze raz średnio. Ale jeśli ktoś lubi książki, które czyta się w 10 minut, ta jest idealna.

nienia | 2013-04-01

nie pamiętam, kiedy ostatni raz czytałam TAK głupią książkę.

majkajed | 2011-01-27

Nudne

paula-_- | 2012-05-02
Przeczytana: 29 kwietnia 2012

Bardzo fajna książka czytałam ją w poprzedni weekend . Mieli ją w naszej szkolnej bibliotece . Bardzo dobra ;)

fledlings | 2010-06-23

Taka może być.