Skończyło się lato

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
glass_arm

Obecnie oddajemy do rąk czytelników drugie wydanie powieści pt. "Skończyło się lato". Jest to inteligentnie i z iście kobiecym wdziękiem napisany romans współczesny. Jego bohaterowie (dwoje dojrzałych ludzi ze środowiska literacko-artystycznego) przeżywają swoje perypetie uczuciowe w ciężkiej atmosferze niespokojnego lata 1981, a później trwożnej jesieni i mroźnej zimy. Autorka po mistrzowsku oddaje dramatyczny nastrój tamtych dni, unikając jednakże afektacji i stronniczo-oskarżycielskich ocen.

retrezed | 2014-06-09

Rozczarowanie. Biorąc do ręki książkę, miałam nadzieję, że przeczytam o ciekawych przeżyciach, adrenalinie kochanków, potajemnej miłostce. Co dostałam? Trochę monologu głównej bohaterki (dzieciństwo, kiepska matka), dwie góra trzy marne sytuacje kiedy bohaterowie się spotykają przy czym to wszystko okrojone z opisów. Jeśli chcesz przeczytać o kilku wyrwanych z życiorysu kobiety dniach - śmiało. Jeśli to Cię nie satysfakcjonuje - daruj sobie.

Zuza Gackowska | 2016-07-13
RomkaGZ | 2015-02-19