Rozmowy z Bogiem. Księga trzecia

83-7191-075-4
new age, etyka, filozofia
filozofia i etyka
acwo

Ksiązka ta stanowi cz. 3 trylogii. Musisz mieć śmiałość przekreślić wszystko, co inni naopowiadali ci o Bogu. Wreszcie musisz być dzielny na tyle, aby zapuścić się w swoje własne doświadczenie Boga. I nie wolno ci się z tego powodu obwiniać. Kiedy twe osobiste doświadczenie kłóci się z tym, co jak się zdaje wiesz o Bogu, i z tym, co naopowiadali ci inni, nie wolno ci obwiniać siebie. Wina i strach to jedyni wrogowie człowieka - Neal Donald Walsch.

Lulu | 2015-05-05
Przeczytana: 04 maja 2015

W ostatniej części Bóg pogłębia zagadnienia zawarte w poprzednich tomach trylogii. W sposób bardzo prosty, potocznym językiem wyjaśnia podstawowe pojęcia z fizyki kwantowej takie jak nieskończone pole energetyczne, splątanie i czwarty wymiar. Nie zabrakło także praktycznych porad dotyczących zmiany swojego życia na bliższe temu jakie chcielibyśmy prowadzić oraz wizji tego jak wygląda życie na planetach, na których mieszkają same oświecone istoty. Przytoczone zostały również tytuły książek, które bardziej rozwijają poruszone tutaj kwestie. Całość, jak zwykle dopełniona dużą dawką dobrego humoru i dobrodusznej miłości Bożej. Przesłanie pozostało oczywiście niezmienne: wszyscy jesteśmy częścią jednego Boga, nieograniczonymi kreatorami, żyjmy więc zgodnie z tym kim chcemy być w istocie, zgodnie ze swoją Najwyższą Jaźnią.

peterix | 2013-03-13

Warto przeczytać wszystkie 3 części pamiętając jednakże że to tylko książka chociaż mądra i ucząca szacunku do wszystkiego wokół

Karlota | 2014-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2014