Rozmowy z Bogiem. Księga trzecia

filozofia, etyka
8371910754
Sławomir Studniarz
new age etyka filozofia

Rzadko kiedy oceniam książki na 10tke. Seria "RzB" na pewno na to zasługuję. Do Donalda Walscha powracałem nawet i po wielu latach.

Warto przeczytać, wręcz należy.

Czasami mam wrażenie że autor nie słucha tego co Bóg mówi, no ale cóż powtórki czasem są ważne by lepiej "osiadło" :)

Świetna książka :) Polecam przeczytać każdemu katolikowi w tym kraju :)

W ostatniej części Bóg pogłębia zagadnienia zawarte w poprzednich tomach trylogii. W sposób bardzo prosty, potocznym językiem wyjaśnia podstawowe pojęcia z fizyki kwantowej takie jak nieskończone pole energetyczne, splątanie i czwarty wymiar. Nie zabrakło także praktycznych porad dotyczących zmiany swojego życia na bliższe temu jakie chcielibyśmy prowadzić oraz wizji tego...

Na półkach: , , , , ,

Dziękuję.

Warto przeczytać wszystkie 3 części pamiętając jednakże że to tylko książka chociaż mądra i ucząca szacunku do wszystkiego wokół

• Chcę w prezencie
  • Rozwojowe