1000 lat historii. Kronika dziejów świata

Tłumaczenie: Marek Byczyński
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
1000 Jahre
historyczna

Nowoczesne, atrakcyjne kompendium historii powszechnej od 966 roku do współczesności. W książce znalazły się: opisy wydarzeń, faktów i postaci, które zmieniały świat. Polityka, społeczeństwo i kultura na przestrzeni epok, wydarzenia wagi globalnej na tle realiów życia codziennego. Ponad 1000 kolorowych fotografii, szczegółowe kalendaria na każdej stronie i starannie opracowany indeks. Maximum treści w atrakcyjnej formie ułatwiającej zrozumienie i zapamiętanie bogactwa informacji!

Edyta | 2016-09-06
Bogusław | 2016-08-30