Czarodziejska pielgrzymka

Wydawnictwo: Phantom Press
Enchanted Pilgrimage
czarodziejska, pielgrzymka
dona

Mark Cornwall - szlachetny młodzian owładnięty pasją badawczą - musi uciekać przed okrutnym agentem inkwizycji, Beckettem. Wyrusza wraz z dziewczyną o imieniu Mary oraz grupą niezwykłych istot do Utracji - niegościnnej i mrocznej krainy. Kim są legendarni Prastarzy? Czy podania o istnieniu tajemniczego Uniwersytetu oparte są na prawdzie? Co w rzeczywistości stało się ze światem w zamierzchłych czasach?

Radek | 2016-05-10

Przeczytałem dziecięciem będąc, a więc już pewnie ze 20 lat temu. Urzekła mnie baśniowym klimatem. Zresztą była to jedna z pierwszych książek fantasy, które czytałem. Nie dam sobie teraz głowy uciąć, czy najpierw przeczytałem to, czy "Władcę Pierścieni". W każdym razie to była jedna z tych książek które pomagały mi odkrywać uroki czytania. Gwiazdki daję tylko za to, bo przyzna, się, że z samej książki niewiele już pamiętam.

kaiwrena | 2016-01-10
Andrzej | 2016-01-03