Kolekcja wiosenna

1997-01-01
1997-01-01
Ewa Kranowska
modelki rywalizacja moda

Jestem zachwycona kolejną powieścią tej mistrzyni pióra - Judith Krantz. Książka napisana w przystępny sposób, język współczesny, wartka akcja, po drodze kilka wątków miłosnych, kilka tzw. "czarnych charakterów", splątane losy kilku bohaterów. A wszystko to się dzieje w cudownym miejscu Paryżu - stolicy mody. I pełne napięcia oczekiwanie, która z dziewcząt zostanie wybranką Lombardiego. Rewelacyjna powieść. Podkręca jeszcze bardziej ochotę na następne książki tej autorki.

Dodaj cytat z książki Kolekcja wiosenna