Kolekcja wiosenna

Spring collection
literatura piękna
Ewa Kranowska
modelki rywalizacja moda

Jestem zachwycona kolejną powieścią tej mistrzyni pióra - Judith Krantz. Książka napisana w przystępny sposób, język współczesny, wartka akcja, po drodze kilka wątków miłosnych, kilka tzw. "czarnych charakterów", splątane losy kilku bohaterów. A wszystko to się dzieje w cudownym miejscu Paryżu - stolicy mody. I pełne napięcia oczekiwanie, która z dziewcząt zostanie wybranką...

• Obyczajowe
  • Czytadełka
  • Bardziej
  • Literatura anglojęzyczna
  • Biblioteka!
  • Literatura angielska

Dodaj cytat z książki Kolekcja wiosenna