Klejnoty Tessy Kent

The Jewels of Tessa Kent
83-7227-345-6
bogactwo, córka, Matka, rozrywka, luksus
Lily

Nigdy przedtem Judith Krantz nie odpowiedziała tak bogatej w emocje historii jak w swojej dziesiątej z kolei powieści "Klejnoty Tessy Kent". Mamy tu wszystko, czego oczekują miliony jej "miłośników" bogactwo, luksus, rozrywkę. Ale mamy także pięknie opowiedzianą historię trudnego związku matki i córki. Tessa Kent jako czternastolatka urodziła nieślubne dziecko, dziewczynkę Maggie. Wychowali ją dziadkowie jako swoją córkę. mała Maggie żyła w cieniu sławnej i pięknej "siostry", która zrobiła oszałamiającą karierę jako gwiazda filmowa. Dopiero skończywszy osiemnaście lat, dziewczynka dowiedziała się prawdy. Boleśnie zraniona, zerwała wszelkie związki z Tessą i podjęła samodzielne życie - pracę w domu aukcyjnym na Manhattanie. Czy Tessie Kent uda się zdobyć miłość córki?

Renax | 2013-02-01
Na półkach: Przeczytane, Po angielsku, 2012
Przeczytana: 03 listopada 2012

Mało ambitna literatura, ale czyta się dobrze. Opowieść o kobiecie i dla kobiety.

Abee | 2017-06-27
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 26 czerwca 2017

Niby czytadło, a jednak wciąga. Wszystkie kobiety tej powieści dla kobiet są wyraziste. Łatwo się z którąś identyfikować, czy to będzie ambitna matka, czy kobieta sukcesu bez poczucia bezpieczeństwa, czy buntownicza córka. Jest tu kilka praktycznych pomysłów na prowadzenie PR w rodzinie i poza nią. Bardzo przyjemna lektura na plażę lub długie wieczory.

Małgorzata48 | 2017-02-21
Przeczytana: 20 kwietnia 2016