Klejnoty Tessy Kent

The Jewels of Tessa Kent
83-7227-345-6
bogactwo, córka, Matka, rozrywka, luksus
Lily

Nigdy przedtem Judith Krantz nie odpowiedziała tak bogatej w emocje historii jak w swojej dziesiątej z kolei powieści "Klejnoty Tessy Kent". Mamy tu wszystko, czego oczekują miliony jej "miłośników" bogactwo, luksus, rozrywkę. Ale mamy także pięknie opowiedzianą historię trudnego związku matki i córki. Tessa Kent jako czternastolatka urodziła nieślubne dziecko, dziewczynkę Maggie. Wychowali ją dziadkowie jako swoją córkę. mała Maggie żyła w cieniu sławnej i pięknej "siostry", która zrobiła oszałamiającą karierę jako gwiazda filmowa. Dopiero skończywszy osiemnaście lat, dziewczynka dowiedziała się prawdy. Boleśnie zraniona, zerwała wszelkie związki z Tessą i podjęła samodzielne życie - pracę w domu aukcyjnym na Manhattanie. Czy Tessie Kent uda się zdobyć miłość córki?

książek: 1982
Renax | 2013-02-01
Na półkach: Przeczytane, Po angielsku, 2012
Przeczytana: 03 listopada 2012

Mało ambitna literatura, ale czyta się dobrze. Opowieść o kobiecie i dla kobiety.

vivka3 | 2016-08-28
książek: 1921