Marek
Romina

Poznajcie się: to jest Marek, to Agnieszka, Łukasz, Irmina, zresztą będzie ich jeszcze więcej... Literackie portrety tych dziewcząt i chłopców stworzyli znani i lubiani przez was autorzy. Nasi bohaterowie mają po piętnaście, szesnaście lat, bardzo różne charaktery, zainteresowania i postawy - tak jak to bywa wśród nastolatków. Nie wiadomo jeszcze na pewno, ile portretów i... problemów, które niesie ze sobą współczesność, zaprezentujemy Wam w tej serii, ale mamy nadzieję, że tych nowych znajomych dobrze poznacie, zrozumiecie i... polubicie. A może chwile refleksji nad tą lekturą pomogą Wam choć trochę w rozwikłaniu Waszych, częstokroć bardzo ważnych i trudnych problemów?

raflezja | 2011-07-18

Myślę, że jest dość trudna do zrozumienia.

Julka0956 | 2016-11-26
Bett93 | 2016-07-31