8320319706
christov

Z okładki - Poznajcie się: to jest Jasiek, to Magdalena, Maciej, Maja, Andrzej, zresztą będzie ich jeszcze więcej... Literackie portrety tych dziewcząt i chłopców stworzyli znani i lubiani przez Was autorzy. Nasi bohaterowie mają po piętnaście, szesnaście lat, bardzo różne zainteresowania, charaktery i postawy - tak, jak to bywa wśród nastolatków. Nie wiadomo jeszcze na pewno, ile portretów i... problemów, które niesie ze sobą współczesność, zaprezentujemy Wam w tej serii, ale mamy nadzieję, że tych nowych znajomych dobrze poznacie, zrozumiecie i... polubicie. A może znajdziecie wśród nich kogoś, z kim będziecie się chcieli zaprzyjaźnić - tak naprawdę, na zawsze? A może chwile refleksji nad tą lekturą pomogą Wam choć trochę w rozwikłaniu Waszych, częstokroć bardzo drażliwych i trudnych problemów?

Jędrek | 2013-09-12
Przeczytana: 01 stycznia 1973

Chyba przeczytałem, ale nie wiem czy pamiętam. Może mi się mylić z innymi tomikami serii.

Magdalena | 2018-06-10
Fylesis | 2017-12-28