Czas ciemności

Tłumaczenie: Magdalena Stankiewicz
Cykl: Córka morza (tom 3)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Mørketid
saga, Córka morza, romans, Norwegia
Edith

Elizabeth musi zrobić zakupy na kredyt i wdaje się w sprzeczkę z żoną kramarza. Zdenerwowana obiecuje zemstę, jednak później żałuje swych słów. W czasie zimowych połowów, kiedy mężczyźni są na morzu, Elizabeth opiekuje się młodszą siostrą Marią. Pewnego wieczoru, podczas szalejącego sztormu dowiaduje się, że Maria i jej przyjaciółka zniknęły. Brakuje też jednej z łodzi. Elizabeth wypływa na...

W czasie zimowych połowów, kiedy mężczyźni są na morzu, Elizabeth opiekuje się młodszą siostrą Marią. Pewnego wieczoru, podczas szalejącego sztormu dowiaduje się, że Maria i jej przyjaciółka zniknęły. Brakuje też jednej z łodzi. Elizabeth wypływa na poszukiwanie dziewczynek, zdając sobie sprawę, że ryzykuje życie.

źródło opisu: nota wydawcy

Amalthea | 2014-08-18