Kocioł

Cykl: Tweed (tom 14) | Seria: Sensacja
Wydawnictwo: Amber
The Cauldron
kosmateczka

Ameryka staje w obliczu niewyobrażalnej katastrofy. Szalony naukowiec działający na zlecenie najbogatszego człowieka świata zamierza wywołać trzęsienie ziemi, które unicestwi cały kontynent. W Waszyngtonie wybucha panika. Tylko inspektor Tweed, od dawna zbierający informacje o właścicielu korporacji AMBECO, może zapobiec tragedii. Jego szanse wydają się jednak znikome wobec możliwości potężnego przeciwnika.

MaciejS | 2016-07-29
Przeczytana: 2006 rok