Marta Patton i gang Belzebuba

Cykl: Tropiciele Złoczyńców
Wydawnictwo: Siedmioróg
sensacja, zagadka, detektyw
Enyo

Są tropicielami złoczyńców - kulturysta Filip, rudowłosy haker Patryk i ich przywódczyni, zielonooka nastolatka Marta Patton, w której obaj skrycie się podkochują. Zamiłowanie do niezwykłych przygód każe im tropić groźnych przestępców, badać magiczne zjawiska, rozwiązywać skomplikowane zagadki. Często ocierają się o śmiertelne zagrożenia. Tym razem tropiciele zmagają się z tajemnicą gangu...

Tym razem tropiciele zmagają się z tajemnicą gangu Belzebuba.

Karmen | 2011-02-20
Przeczytana: styczeń 2011

z tych, które przeczytałam(jak narazie 6 tomów)ten najbardziej mi się podoba

Rosemarie | 2011-07-02
Przeczytana: 02 lipca 2011

Lepsza od pierwszej części. Co prawda tytuł i okładka nie zachwyca, jednak treść bardzo ciekawa.

Nirvana | 2011-07-29

Najlepsza ze wszystkich części, które na razie czytałam

Mirany | 2016-03-06
WiktoriaInga | 2016-01-15