Tajemnica zaginionej syreny

Tłumaczenie: Anna Iwańska
Cykl: Przygody Trzech Detektywów (tom 13)
Wydawnictwo: Siedmioróg
The Mystery of the Missing Mermaid

Przygody Trzech Detektywów to amerykańska seria książek kryminalnych dla młodzieży, które mają kilku różnych autorów (Robert Arthur - twórca postaci Trzech Detektywów, William Arden, Mary V. Carey, Nick West, Marc Brandel, Megan Stine & H. William Stine, G. H. Stone, William MacCay, Peter Lerangis), jednak sygnowane są nazwiskiem Alfreda Hitchcocka. Kilka książek serii wydanych tylko w Polsce napisało dwóch polskich autorów (Krystyna Boglar oraz Aleksander Minkowski).

źródło opisu: Siedmioróg, 1998

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Paulina | 2017-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2017

Przygody trzech młodocianych detektywów mieszkających w Kalifornii. Każda książka to osobna detektywistyczna zagadka. Każda jedna wciąga. Polecam.

CzytamNaOkrągło | 2017-04-20
Przeczytana: 18 stycznia 2017

Jak zawsze polecam przygody trzech detektywów wszystkim miłośnikom przygód, niebezpieczeństw i tajemnic. Warto! ;)

wlukatarzynka | 2016-03-05
Przeczytana: 2005 rok

Jedna z moich ulubionych pozycji za czasów dzieciństwa. Zresztą, uwielbiam nie tylko "Tajemnice zaginionej syreny", lecz całą serię.

PABLOPAN | 2012-08-03

Równie dobra, jak cała seria.