Smok w Liones

Tłumaczenie: Zbigniew A. Królicki
Wydawnictwo: Rebis
The Dragon in Lyonesse
83-7120-957-6
cykl smok i jerzy, fantasy
Dzieckokwiatu

Kolejny tom z cyklu opowiadającego o przygodach Jima Eckerta, amerykańskiego naukowca przeniesionego w magiczny sposób w czternasty wiek. Tym razem Smoczy Rycerz rusza na pomoc krainie Liones - siedzibie legendarnego króla Artura i Rycerzy Okrągłego stołu - której zagrażają Ciemne Moce. Czy Jim i jego towarzysze - sir Brian Neville-Smythe, łucznik dafydd oraz nieśmiały strzat Hob - zdołają pokonać złowrogą czarodziejkę Morgan le Fay?

Matylda Saresta | 2015-10-06

Przednia zabawa, zabawne i błyskotliwe dialogi, smok, fantasy - coś, co uwielbiam!:-)

Alannada | 2011-04-05

Bardzo fajna książka.