Nareszcie w domu

Tłumaczenie: Małgorzata Kicana
Wydawnictwo: Da Capo
Lord Glenraven's Return
niebieska

Młoda dziewczyna, która wychodzi za starszego mężczyznę, by po śmierci męża korzystać z jego majątku, to schemat dość banalny. Wydawać by się mogło, że Claudia Carstairs, piękna młoda wdowa, jest jedną z tych "rezolutnych" dziewczyn. Jednak nie do końca. Po pierwsze - miała wszlkie powody, by w ciągu zaledwie paru lat znienawidzić męża. Po drugie - majątek, jaki jej zostawił, jest w tak opłakanym stanie, że musi zakasać rękawy i wziąć się do roboty, by go nie stracić. Mimo to śmierć męża przynosi wymarzoną wolność. Wkrótce okazuje się jednak, że Claudia musi bronić swej niezależności - przed szwagrem, niechcianym konkurentem, a przede wszystkim przed przystojnym nieznajomym, który okazuje się lordem Glenravenem, byłym właścicielem jej majątku.

źródło okładki: www.antykwariat.nepo.pl

moniaL | 2016-10-03