Simon Templar wkracza do akcji

Cykl: Święty | Seria: Klub Srebrnego Klucza
Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
The Saint
dona

Stworzony przez Charterisa Simon Templar dzięki słynnej serii telewizyjnej ("Święty") robi zawrotną karierę na całym świecie. Bezinteresowny, czarujący, elegancki, uzbrojony w uśmiech, w sportowy samochód i silne pięści, postrach przestępców, obrońca uciśnionych, z równą swobodą porusza się w salonach angielskiej arystokracji, co w melinach opryszków. Templar to specjalista od pokonywania...

Templar to specjalista od pokonywania trudności nie do przezwyciężenia i wydobywania się z sytuacji bez wyjścia. Kłopotliwy sojusznik policji, niejednokrotnie wchodzi w kolizję z przepisami, by ostatecznie jednak zapewnić triumf sprawiedliwości. Kiedy policja jest bezsilna, Simon Templar wkracza do akcji.

źródło opisu: opis okładkowy

li-on | 2017-04-12