Wampirek w Dolinie Lamentu

Tłumaczenie: Maria Przybyłowska
Cykl: Wampirek (tom 7)
Wydawnictwo: W.A.B.
Der kleine Vampir im Jammertal

Rodzinna wycieczka pod namiot? Czemu nie? Antoś namawia tatę na wczasy w Dolinie Lamentu. Nieprzypadkowo wybiera to miejsce.To właśnie tu, po przymusowej wyprowadzce z cmentarza, zamieszkuje znajoma rodzina wampirów. Podczas zwiedzania ruin chłopiec natrafia na kryjówkę Trzęsikamieniów. Z przerażeniem stwierdza, że brakuje jednej trumny. Czy uda mu się rozwikłać zagadkę jej zniknięcia? Obaj z tatą jeszcze długo nie zapomną tej obfitującej w wiele tajemniczych wydarzeń wycieczki...

[opis wydawcy]

aga | 2016-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2016

Doczekałam się. Córka po tym tomie powiedziała - dość Wampirka. Chyba było za dużo wilków i wampirów w tym tomie. Odkładamy na jakiś czas czytanie pozostałych tomów, ale zapewne wrócimy i będziemy poznawały dalsze losy Rydygiera.

| 2016-12-24
Przeczytana: 12 grudnia 2016

Ta książka zaczyna mnie przerażać.Jest w niej dużo krwi wilkołaków i innych nieprzyjemnych słów.Ja jestem osobą która nieznosi słów: krew, wilkołaki, śmierć i inne.Przeczytałam tyle tomów i byłam przerażona i zaciekawiona.Ale powiedziałam mojej mamie STOP i teraz czytamy Karolcie jest bardzo ciekawa i przyjemna.
Pozdrawiam.

myszka101 | 2015-07-30
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Fajna książka. przeczytałam w godzinę i dziewiętnaście minut. :) Jednak trochę dziecinna. Polecam dla młodszych.

Paula | 2011-01-27

Spoko, trochę dziecinna, ale nawet wciąga.

anetusiaaa | 2012-04-26

Ta część podobała mi się najbardziej ;)

Natizmierzch | 2011-08-05

No fajna.