Wampirek świętuje Boże Narodzenie

Angela Sommer-Bodenburg Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Wampirek (tom 15) literatura dziecięca
Der kleine vampir feiert Weihnachten
Wampirek (tom 15)
literatura dziecięca
Maria Przybyłowska
wampirek przyjaźń boże narodzenie

Fajna historyjka, ale nie polecam dla dzieci, bowiem współczesna moralność jak dla mnie nie jest moralna i nie chciałabym uczyć jej własnych dzieci. Nie daje niestety dobrego przykładu.

Z tego co się orientuje jest to 15 tom serii książek o Wampirku. Pozostałe tytuły wymieniłyśmy Wam w zakładce >>TU

Kopciuszek, Jaś i Małgosia, Królewna Śnieżka, Król lew… to bajki z naszego dzieciństwa. Świat się jednak zmienia, a wraz z nim i bajki, które kołyszą dzieci do snu.

Wyobrażacie sobie, że czytacie dziecku do snu: „Antoś nie poznał osobiście innych krewnych wampirka, ale widział trumny w których śpią w grobowcu Trzęsikamieniów”. Do niedawna ja też sobie tego nie...

• Z biblioteki
  • Dzieciństwo
  • Bardzo chcę mieć.../Przygarnę...
  • Świąteczne - Boże Narodzenie
  • Literatura zagraniczna