Wampirek w Dolinie Lamentu

Angela Sommer-Bodenburg Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Wampirek (tom 7) literatura dziecięca
Der kleine Vampir im Jammertal
Wampirek (tom 7)
literatura dziecięca
Maria Przybyłowska
wampirek przyjaźń niebezpieczeństwo

Dobra część fantastycznej historii o Antosiu i Wampirku <3. Uwielbiam tą serie ale w tej części trochę było takich momentów nudnych ale i tak bawiłem się świetnie. Uwielbiam

Doczekałam się. Córka po tym tomie powiedziała - dość Wampirka. Chyba było za dużo wilków i wampirów w tym tomie. Odkładamy na jakiś czas czytanie pozostałych tomów, ale zapewne wrócimy i będziemy poznawały dalsze losy Rydygiera.

Ta książka zaczyna mnie przerażać.Jest w niej dużo krwi wilkołaków i innych nieprzyjemnych słów.Ja jestem osobą która nieznosi słów: krew, wilkołaki, śmierć i inne.Przeczytałam tyle tomów i byłam przerażona i zaciekawiona.Ale powiedziałam mojej mamie STOP i teraz czytamy Karolcie jest bardzo ciekawa i przyjemna.
Pozdrawiam.

Fajna książka. przeczytałam w godzinę i dziewiętnaście minut. :) Jednak trochę dziecinna. Polecam dla młodszych.

Ta część podobała mi się najbardziej ;)

No fajna.

Spoko, trochę dziecinna, ale nawet wciąga.

• Dzieciństwo
  • Z biblioteki
  • Wampirek
  • Wampiry
  • Bardzo chcę mieć.../Przygarnę...
  • Czytała mi mama
więcej mniej