NIRVANA

Wydawnictwo: Rock-Serwis
Nirvana Tribute-The Life and Death of Kurt Cobain
83-85335-16-1
nina31

Bogato ilustrowana biografia opowiadająca o wzlocie i upadku Nirvany, o muzycznym dziedzictwie zespołu i wpływie, jaki wywarł na cały świat rocka. Także o tragicznej postaci Kurta Cobaina, którego samobójcza śmierć gwałtownie przerwała karierę tej nowatorskiej grupy, twórcy nowego kierunku w muzyce i modzie zwanego grunge.
Książkę uzupełniają szczegółowa dyskografia i wideografia zespołu.

Firewarrior | 2013-04-08

Nic ciekawego, taki suchy spis wydarzeń, bez większej głębi czy smaczków pozwalających lepiej poznać Kurta i resztę. O wiele lepszą książką jest "Bądź jaki bądź", jeśli ktoś się interesuje tematem.

| 2016-08-14
Przeczytana: 2009 rok

Chyba najgorsza biografia jaką czytałam. Suche fakty, które można wyczytać z Wikipedii. Autorka raczej nie miała w ogóle styczności z zespołem, czy najbliższym otoczeniem muzyków.
Jeśli miałabym ją komuś polecić, to osobie, która szuka biografii zespołu w pigułce, bez wdawania się w zbędne szczegóły. Tylko pytanie czy warto kupować coś co jest ogólnodostępne na Wikipedii...

BookShark | 2013-05-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013

"W hłodzie Kurtowi" - już tytuł wprowadza nas w błąd,o Kurcie jest tyle co kot napłakał,same suche fakty i nic więcej.
Książka dla tzw. "świeżaka" dla kogoś kto zaczyna poznawać Nirvane. Mało ciekawa, da się czytać ale po co?

| 2015-07-10
Przeczytana: 1997 rok
lena | 2014-09-20
Przeczytana: 19 września 2014

W hołdzie Nirvanie. W hołdzie Cobainowi. Taki spis wydarzeń. Czy to dobrze? Źle?

Beatnick | 2015-04-14

Jak na wydaną przed tymi wszystkimi lepszymi o Nirvanie, całkiem spoko.

barbaraniechcic | 2016-11-25
janosikvx | 2016-09-13