Zagubieni

Wydawnictwo: Harlequin
Without a Trace
83-238-1676-X
dona

Gillian, doktor fizyki zajmująca się badaniami nad antidotum przeciw chorobie popromiennej, jest w posiadaniu cennych notatek swego brata, również naukowca, porwanego przez organizację terrorystyczną. Czując, że wkrótce sama padnie ofiarą porywaczy, Gillian szuka pomocy w służbach wywiadowczych. W odnalezieniu brata pomaga jej Trace, tajemniczy agent, który twierdzi, że poznał życie i ceni w nim tylko jedno - wolność. Ale w tym przypadku on też jest bezradny i zagubiony...

marcia | 2014-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2014

Irlandzka rodzina naukowców opracowuje antidotum przeciwko chorobie popromieniowej, które mogłoby skutecznie ochronić ludzkość przed skutkami wojny nuklearnej.
Pracę nad antidotum przejmuje Flynn Fitzpatrick, ponieważ jego ojciec jest ciężko chory, a siostra wyjechała do Ameryki i tym samym staje się celem organizacji terrorystycznej "Młot"
Gillian, jego siostra zwraca się do agenta Trace'a O'Hurleya, który ma jej pomóc uwolnić brata i bratanicę z rąk terrorystów.

Gillian i Trace są z początku bardzo negatywnie do siebie nastawieni, walczą wręcz ze sobą.
Znajdują jednak powód, aby razem współpracować i dokończyć sprawę.
Nie zauważyli nawet kiedy się w sobie zakochali, to słodkie! :)

"Ostatnia uczciwa kobieta" i "Zagubieni" to dwie najlepsze części z serii o rodzinie O'Hurley.

P.s. Trace to drugi z kolei mój ulubiony męski bohater serii. Pierwszy to oczywiście Dylan!, który jest nieziemski!

dona | 2015-03-15
Na półkach: Przeczytane, Nora Roberts

Świetna książka, zresztą jak każda z serii klanu O’Hurleyów. Napisana prostym, ciekawym językiem, trudno się od niej oderwać. Polecam wszystkim którzy marzą o wielkiej miłości i namiętności. Poza tym powieści Nory Roberts nie trzeba specjalnie polecać, jest poprostu najlepsza i nie ma sobie równych.

Claire | 2016-09-19
Przeczytana: 18 września 2016

Gorąco polecam nie tylko tę część cyklu o rodzinie O'Hurley, ale wszystkie cztery. Z każdej kolejnej dowiadujemy coraz więcej o siostrach trojaczkach i ich bracie, a ostatnia część pt. "Zagubieni" wspaniale spina klamrą całą historię tego klanu. Wspaniale się czytało...

Marta Świć | 2013-12-26
Przeczytana: 10 grudnia 2013

Biorę i czytam w ciemno. Za każdym razem mam wrażenie, że autorka pisze specjalnie dla mnie. Zagmatwana wartka akcja

maryna902245 | 2013-11-28
Przeczytana: 22 listopada 2013

,,Zagubieni'' - Nora Roberts .Ciąg dalszy książki ,ale o bratu blizniaczek Trace.
Ale w tym przypadku on też jest bezradny i zagubiony...
Kobieta,doktor prosi Traca aby uwolnił jej brata i siostrzenice.
Za bardzo nie chce ale podejmuje się wezwania.
Zakochuje się w Gillian ,uwalnia jej najbliższych,oraz namawia aby pogodził się ze swoją rodziną ,którą nie widział 12 lat.
Lepszego momentu na pogodzenie nie mógł znalezc jak ślub swojej siostry Chantel.
Pełna wzruszeń,przygód na deszczowe dni.Książka przy , której człowiek czuje że żyje. Najbardziej podobała mi się...

agata | 2016-04-16
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 16 kwietnia 2016

Na wstępie chcę zaznaczyć, że czytałam nowe wydanie powieści pt. "Bez śladu".

I oto przed nami ostatnia część sagi rodziny O'Hurley.
Tym razem bohaterem jest Trace, starszy brat trojaczek-Abby, Maddy i Chantel.
W poprzednich częściach, pojawiał się jedynie we wspomnieniach członków swojej rodziny. Teraz czytelnik poznaje go naprawdę.
Dowiadujemy się dlaczego opuścił rodzinę i został agentem rządowym.
Trace, nie jest niestety, tak sympatyczny jak jego siostry. Na mnie zrobił wrażenie zimnego gbura.
Syn Franka i Molly ma wiele twarzy i wiele tożsamości...
Gdy zaczyna myśleć o przejściu na emeryturę i spędzaniu czasu na rajskiej wyspie w otoczeniu pięknych kobiet, pojawia się zleceniodawca, a raczej... zleceniodawczyni. Piękna Gillian Fitzpatrick, prosi by pomógł uwolnić jej bliskich. Agent Trace przyjmuje ostatnie wyzwanie. Jest ono jednak wyjątkowo trudne.
Wkrótce okazuje się, że zgorzkniały Trace i piękna pani doktor mają ze sobą wiele wspólnego...
Ona również podejmuje sama...

dorzynka | 2015-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2015

romansidło, ale przyjemnie się czyta :)

Evi91 | 2012-04-25
Przeczytana: 08 marca 2012

"Jego argumenty były zbyt logiczne, aby z nim się spierać." (Harlequin Enterprises)

książek: 1920
Vinga | 2016-11-21