Zagubieni

Cykl: Klan O''Hurleyów (tom 4)
Wydawnictwo: Harlequin
Without a Trace
832381676X
dona

Gillian, doktor fizyki zajmująca się badaniami nad antidotum przeciw chorobie popromiennej, jest w posiadaniu cennych notatek swego brata, również naukowca, porwanego przez organizację terrorystyczną. Czując, że wkrótce sama padnie ofiarą porywaczy, Gillian szuka pomocy w służbach wywiadowczych. W odnalezieniu brata pomaga jej Trace, tajemniczy agent, który twierdzi, że poznał życie i ceni w nim tylko jedno - wolność. Ale w tym przypadku on też jest bezradny i zagubiony...

źródło opisu: opis własny

marcia | 2014-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2014

Irlandzka rodzina naukowców opracowuje antidotum przeciwko chorobie popromieniowej, które mogłoby skutecznie ochronić ludzkość przed skutkami wojny nuklearnej.
Pracę nad antidotum przejmuje Flynn Fitzpatrick, ponieważ jego ojciec jest ciężko chory, a siostra wyjechała do Ameryki i tym samym staje się celem organizacji terrorystycznej "Młot"
Gillian, jego siostra zwraca się do agenta Trace'a O'Hurleya, który ma jej pomóc uwolnić brata i bratanicę z rąk terrorystów.

Gillian i Trace są z początku bardzo negatywnie do siebie nastawieni, walczą wręcz ze sobą.
Znajdują jednak powód, aby razem współpracować i dokończyć sprawę.
Nie zauważyli nawet kiedy się w sobie zakochali, to słodkie! :)

"Ostatnia uczciwa kobieta" i "Zagubieni" to dwie najlepsze części z serii o rodzinie O'Hurley.

P.s. Trace to drugi z kolei mój ulubiony męski bohater serii. Pierwszy to oczywiście Dylan!, który jest nieziemski!

Marianna | 2016-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2016

Dwie historie o miłości, piękne, wzruszające, chwytające za serce, o uczuciach o jakich marzy każdy z nas, o przeznaczeniu, przed którym nie sposób uciec. Bo i tak prędzej czy później nas dopadnie.
Dawno już żadne historie o miłości tak mnie nie porwały. Czytałam całe popołudnie. I spędziłam bardzo przyjemne chwile przy lekturze. Pani Roberts jest niewątpliwie mistrzynią pisania romantycznych, porywających historii. Jest to moja ulubiona autorka romansów.
Polecam!

Karinaaa | 2016-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2016

Nora Roberts nie zawiodła mnie. Lubię, gdy w książce romans przeplata się z nutką grozy i to mnie w tej książce porwało. Jako, że jest to romans wiadomo, co stanie się na końcu, ale chwile z tą książką były ciekawe.
CENY SŁAWY
Chantel O'Hurley staje się celem natrętnego fana. Po paru tygodniach prześladowania mówi swojemu agentowi. Ten poleca jej mężczyznę Quinna Dorana, który zajmuje się prywatną ochroną. Na początku ich relacje były dość chłodne, ale z czasem rozwinęły się. Quinn obserwując swoją szefową przy pracy poznaje ją i zakochuje się w niej, ale z wzajemnością. Natrętny wielbiciel jednak nie daje za wygraną, a na dodatek zaczyna grozić Chantel śmiercią...
BEZ ŚLADU
Trace O'Hurley pracuje w wywiadzie i nie może pogodzić się ze śmiercią przyjaciela Charliego. Postanawia zakończyć pracę w agencji rządowej, ale dostaje ostatnie zlecenie od zrozpaczonej siostry Gillian Fitzpatric, której porwano brata Flynna i bratanicę Caitlin. Trace nie chciał pomóc kobiecie, ale jednak...

Ewelina229 | 2015-02-12
Przeczytana: maj 2014

Nora Roberts jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, jak zawsze trzyma w napięciu do samego końca książki :)
Piękna historia gwiazdy kina i Jej prywatnego bodyguarda z kryminałem w tle :) mieszanka fantastyczna

dona | 2015-03-15

Świetna książka, zresztą jak każda z serii klanu O’Hurleyów. Napisana prostym, ciekawym językiem, trudno się od niej oderwać. Polecam wszystkim którzy marzą o wielkiej miłości i namiętności. Poza tym powieści Nory Roberts nie trzeba specjalnie polecać, jest poprostu najlepsza i nie ma sobie równych.

dona | 2015-03-15
Na półkach: Przeczytane, Nora Roberts

Claire | 2016-09-19
Przeczytana: 18 września 2016

Gorąco polecam nie tylko tę część cyklu o rodzinie O'Hurley, ale wszystkie cztery. Z każdej kolejnej dowiadujemy coraz więcej o siostrach trojaczkach i ich bracie, a ostatnia część pt. "Zagubieni" wspaniale spina klamrą całą historię tego klanu. Wspaniale się czytało...

aska903 | 2017-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2017

Znana aktorka, którą nagle zaczyna prześladować jakiś szaleniec, dlatego zatrudnia prywatnego detektywa, który ma ją chronić. Okazuje się, że ochrona może przynieść również miłość nawet tym którzy się przed tym bronią. Ale zagrożenie nie mija oprócz miłości trzeba ocalić życie tym bardziej, że prześladowca jest tuż obok...

aska903 | 2017-03-09
Przeczytana: 08 marca 2017

Pełna napięcia książka. Tajny agent, który cudem uniknął śmierci chce przejść na emeryturę i zacząć cieszyć się życiem niestety piękna kobieta przeszkodzi mu w tym by ratować swoich najbliższych. Dla obojga ta sytuacja wyjdzie na dobre. książkę dosłownie połknęłam w jedno popołudnie :) gorąco polecam

bojanamorzu | 2018-04-22
Przeczytana: 2018 rok

Jestem rozczarowana..

W książce znajdziemy dwie historie. Nie czytałam wcześniejszych tomów z tego cyklu, jednakże ten brak zupełnie nie przeszkadza w lekturze.
Przeszkadza mi natomiast co innego.
Otóż, historia nie zachwyca i jest bardzo przewidywalna..
Główni bohaterowie wiedzą, że są sobie przeznaczeni już w TRZECIM rozdziale!

Napięcie i dialogi.. hmm.. raczej niskich lotów.

Wiem, marudzę i kręcę nosem.. może nie powinnam być aż tak krytyczna...
ALE..
jestem i nawet pokuszę się o stwierdzenie, że mój czas mogłam spożytkować dużo ciekawiej.