Niebezpieczna gra

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: HarperCollins
Skin deep; Without a Trace
978-83-238-7754-7
ceylonka

Powieść o olśniewającym talencie i niezwykłej artystycznej pasji rodzeństwa z klanu O’Hurleyów Cena sławy Piękna Chantel O’Hurley, sławna aktorka, znajduje się w niebezpieczeństwie - natrętny anonimowy wielbiciel może okazać się kimś z jej najbliższego otoczenia. Quinn Doran to prywatny detektyw, który początkowo nie budzi sympatii Chantel - jest uparty, gruboskórny i brak mu poczucia humoru....

Cena sławy
Piękna Chantel O’Hurley, sławna aktorka, znajduje się w niebezpieczeństwie
- natrętny anonimowy wielbiciel może okazać się kimś z jej najbliższego otoczenia. Quinn Doran to prywatny detektyw, który początkowo nie budzi sympatii Chantel - jest uparty, gruboskórny i brak mu poczucia humoru. Aktorka ma jednak pewność, że to właśnie on, ze swoją siłą i uporem, jest w stanie przywrócić bezpieczeństwo w jej świecie. Musi teraz sprawić, aby Quinn - który uważa jej obawy za fantazje rozkapryszonej gwiazdy - potraktował jej zlecenie poważnie. Żadne z nich nie podejrzewa jednak, jak bardzo zaskakująca jest prawda o prześladowcy Chantel…

Bez śladu
Agent rządowy Trace O’Hurley cudem uszedł z życiem z ostatniej akcji. Zniechęcony do pracy w wywiadzie i przybity śmiercią przyjaciela, postanawia odejść z zawodu. Wyjeżdża na urlop do Meksyku. Tam poznaje w barze piękną rudowłosą kobietę, Gillian Fitzpatrick, która oferuje mu sto tysięcy dolarów za pomoc w odnalezieniu jej brata i bratanicy porwanych przez terrorystów. Ulegając płomiennej urodzie Gillian, Trace zgadza się pojechać z nią do Casablanki i podjąć to ostatnie trudne zlecenie.

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2011

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

Marianna | 2016-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2016

Dwie historie o miłości, piękne, wzruszające, chwytające za serce, o uczuciach o jakich marzy każdy z nas, o przeznaczeniu, przed którym nie sposób uciec. Bo i tak prędzej czy później nas dopadnie.
Dawno już żadne historie o miłości tak mnie nie porwały. Czytałam całe popołudnie. I spędziłam bardzo przyjemne chwile przy lekturze. Pani Roberts jest niewątpliwie mistrzynią pisania romantycznych, porywających historii. Jest to moja ulubiona autorka romansów.
Polecam!

Karinaaa | 2016-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2016

Nora Roberts nie zawiodła mnie. Lubię, gdy w książce romans przeplata się z nutką grozy i to mnie w tej książce porwało. Jako, że jest to romans wiadomo, co stanie się na końcu, ale chwile z tą książką były ciekawe.
CENY SŁAWY
Chantel O'Hurley staje się celem natrętnego fana. Po paru tygodniach prześladowania mówi swojemu agentowi. Ten poleca jej mężczyznę Quinna Dorana, który zajmuje się prywatną ochroną. Na początku ich relacje były dość chłodne, ale z czasem rozwinęły się. Quinn obserwując swoją szefową przy pracy poznaje ją i zakochuje się w niej, ale z wzajemnością. Natrętny wielbiciel jednak nie daje za wygraną, a na dodatek zaczyna grozić Chantel śmiercią...
BEZ ŚLADU
Trace O'Hurley pracuje w wywiadzie i nie może pogodzić się ze śmiercią przyjaciela Charliego. Postanawia zakończyć pracę w agencji rządowej, ale dostaje ostatnie zlecenie od zrozpaczonej siostry Gillian Fitzpatric, której porwano brata Flynna i bratanicę Caitlin. Trace nie chciał pomóc kobiecie, ale jednak...

Ewelina229 | 2015-02-12
Przeczytana: maj 2014

Nora Roberts jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, jak zawsze trzyma w napięciu do samego końca książki :)
Piękna historia gwiazdy kina i Jej prywatnego bodyguarda z kryminałem w tle :) mieszanka fantastyczna

dona | 2015-03-15

Świetna książka, zresztą jak każda z serii klanu O’Hurleyów. Napisana prostym, ciekawym językiem, trudno się od niej oderwać. Polecam wszystkim którzy marzą o wielkiej miłości i namiętności. Poza tym powieści Nory Roberts nie trzeba specjalnie polecać, jest poprostu najlepsza i nie ma sobie równych.

po-prostu-czytaj | 2016-11-13
Przeczytana: listopad 2016

W tym wypadku mamy do czynienia z dwiema historiami, do których zachęca po raz kolejny Nora Roberts. Pierwsza to „Cena sławy” opowieść o aktorce Chantel O`Hurley, do której wzdychają wszyscy mężczyźni lubujący się w kobietach. Nic więc dziwnego, że gdy dostaje od tajemniczego wielbiciela, róże, czekoladki i inne podarunki, nie robi to na niej większego wrażenia. Sytuacja zaczyna się komplikować gdy wiadomości staja się bardzo natarczywe, wówczas bohaterka postanawia interweniować. Wynajmuje prywatnego detektywa Quinna Dorana, który w tajemnicy przed prasą, ma za zadanie odszukać szaleńca. Jak to w powieściach Nory Roberts bywa, w trakcie wykonywanej pracy bohaterowie zakochują się w sobie i postanawiają razem stawić czoła niebezpieczeństwu.

„Bez śladu” to druga historia, tym razem brata Chantel, Trace, który po wielu latach nie utrzymywania kontaktu z rodziną i po śmierci swojego najlepszego przyjaciela, postanawia odejść z wywiadu, dla którego pracował. Żegnając się z pracą i...

palalela | 2015-12-10
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 10 grudnia 2015

Zaczęłam od końca, tzn. od 2. tomu o poszczególnym rodzeństwie rodzeństwa O'Hurley, ale to nic, bo jej części (jedna o siostrze, dryga o bracie)praktycznie nic nie wnoszą do znajomości treści tomu 1. Praktycznie, bo kończy się tak jak wszystkie książki Norki, wielkim, nierealnym happy endem.
Pozycję tę czyta się szybko, łatwo i za moment nie pamięta nic z jej treści, co absolutnie mi odpowiada, bo potrzebuję lektury lasującej mózg. Jest seks, są pościgi i terroryści, strony przewracają się same, długi wieczór trafia szlag. Polecam.

Tekla | 2015-08-05
Przeczytana: 06 sierpnia 2015

część pierwsza - "Cena sławy"
Chantel i Quinn
Do wielkiej gwiazdy filmowej wydzwania koleś o brudnych myślach. Wiadomo co by taki chciał zrobić z cudną Chantel. Próbuje ratować ją Quinn, prywatny detektyw będący kiedyś w służbach specjalnych. Brutal zakochuje się w aktoreczce i na odwrót. Łatwo można było to przewidzieć. Zdecydowanym minusem jest to, że po drodze nie ma żadnych śladów, które mogłyby naprowadzić na osobnika o niecnych myślach. Plusem jest to, że nie spodziewałam się, że to będzie on. Obstawiałam Larry'ego.
Czytałam lepsze, ale też i gorsze książki Nory Roberts. Ta jest tak w połowie, zobaczymy co będzie jak przeczytam drugą część.

część druga - "Bez śladu"
Trace i Gillian
Kurczaki, druga część znowu okazałą się lepsza. Ciekawa akcja, terroryści. Porwanie genialnego naukowca. Trace rezygnuje z służby, ale znajduje go dr Gillian Fitzpatrick i prosi go o uratowanie rodziny. No cóż, mimo niechęci, w końcu agent O'Hurley się zgadza i pomaga pięknej pani doktor.
Ale i...

olgaa10 | 2014-05-28
Przeczytana: 28 maja 2014
monyk | 2012-01-31
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Nora Roberts to jedna z najpopularniejszych autorek romansów na świecie. Naprawdę nazywa się Eleanor Marie Robertson. Urodziła się 10. października 1950 roku w stanie Maryland. Ma czterech starszych braci. Używa także innych pseudonimów – Sarah Hardesty i Jill March. Kryminały pisze jako J.D. Robb, ponieważ wydawca uważał, że nie powinna publikować tak dużo książek pod tym samym pseudonimem. Przez pewien okres czasu pracowała jako aplikantka sądowa. Zaczęła pisać, kiedy zamieć śnieżna uwięziła ja w domu z dwoma małymi synami, Danem i Jasonem. Kilka pierwszych rękopisów zostało odrzuconych. Jednak pisarka nie poddała się i pierwsza powieść doczekała się publikacji w 1981 roku. Dzisiaj ma na koncie ponad sto sześćdziesiąt książek przetłumaczonych na dwadzieścia pięć języków. Uznawana przez wielu fanów na świecie za królową romansu. Jest laureatką wielu literackich nagród, a jej książki zajmują czołowe miejsca na listach bestsellerów. Jest pierwszą autorką, którą przyjęto do Romance...

Dominika | 2013-09-08
Przeczytana: sierpień 2013

Książka ciekawa , niczym tak naprawdę nie zaskakuje , wszystko jest dość przewidywalne .