Wszystko jest możliwe

Cykl: MacGregorowie (tom 6) | Seria: New York Times Bestselling Authors: Romans
Wydawnictwo: Harlequin
All the Possibilities
dona

Alan MacGregor czuł, że spotkał kobietę swojego życia. Shelby Campbell działała oszałamiająco na jego umysł i zmysły. Pragnął kochać się z nią, a także dzielić trudy życia ambitnego polityka. Po krótkiej znajomości poprosił ją o rękę. Oczarował ją i uwiódł w najbardziej romantyczny sposób, w jaki tylko mężczyzna może to zrobić. Mimo to powiedziała: nie. Pokochała go, ale nie chciała już nigdy przeżyć traumy, jaką była dla niej tragiczna śmierć ojca, senatora, którego zastrzelił przed laty jakiś fanatyczny szaleniec.

"Wszystko jest możliwe" to książka pisarki Nory Roberts - pierwsza z trzech, traktujących o rodzinie McGregorów i ich miłosnych perypetiach.
Shelby Cambell, młoda i bogata półsierota, właścicielka niewielkiej galerii, w której sprzedaje swoje rękodzieła, poznaje przystojnego mężczyznę. Ten zostaje nią oczarowany i nie ustaje w staraniach, aby zdobyć serce dziewczyny, jednak panienka ani myśli wiązać się z młodym kawalerem, ponieważ on zajmuje się polityką, co jest wadą numer jeden na jej liście, co gorsza, pochodzi z rodu McGregorów, którzy darzą szczerą antypatią jej rodzinę...
Aczkolwiek, i dla bardziej skomplikowanych par literackich w końcu zabiły dzwony weselne, więc kto wie, czy i tak nie będzie w tym przypadku? Żeby się o tym przekonać, należy sięgnąć po książkę i przeczytać ją od deski, do deski.
Na kartach opowiadania można odnaleźć wiele zabawnych sytuacji, które wywołują szczery uśmiech na twarzy i opisy przepięknych miejsc, które działają na wyobraźnie nawet...

Anastazja | 2014-03-02
Przeczytana: 01 marca 2014

Kolejna lekka pozycja, od Nory Roberts.
Tym razem poznajemy Shelby Campbell, jej upór, wariacki charakter i tragedię, jaka ją spotkała. Na jej drodze również staje Alan, z znienawidzonego rodu MacGregor'ów. Wszystko na to wskazuje, że Alan za wszelką cenę chcę być z Shelby, jednak ów tragedia spowodowała, iż Shleby zbudowała w okół siebie mur..Czy ten mur pęknie?
Z początku książka mnie nie zafascynowała, ale jakoś od połowy przyjemnie wciągnęła. Lekka, zabawna, szczera. Polecam!

dona | 2014-06-13

Nora Roberts po raz kolejny udowadnia, że jej powieści to prawdziwy majsterszyk. Chyba każda kobieta chciałaby być tak uwodzona jak bohaterka tej książki... Gorąco polecam!

Klaudia95 | 2015-12-23
Na półkach: Ksiazki, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 12 grudnia 2015

Trzeci tom o MacGregorach
Poznacie tu towarzyską Shelby i samotnika Granta...
"Wszystko jest możliwe"
Alan MacGregor jest utalentowanym politykiem, który w przyszłości może sprawować urząd Prezydenta. Na przyjęciu poznaje Shelby Campbell, która - jak się wkrótce okaże - różni się od znanych mu kobiet.
W życiu Shelby przeważa bałagan, miłość do sztuki i... nieumawianie się z Senatorami, można śmiało powiedzieć, że ta ostatnia to jest złota zasada numer jeden u Shelby.
Niestety jak się okazuje, los ma ciekawe poczucie humoru, albowiem Alan nie ma zamiaru się poddać i podsyła Shelby nietypowe prezenty takie jak truskawki czy tęcza. I tak oto opór Shelby zaczyna słabnąć... Czym się to skończy i czy Shelby pokona swój lęk i będzie z Alanem? Sięgnij po książkę żeby się przekonać.

"Barwy uczuć"
Grant Campbell jest rysownikiem. Ale nikt o tym nie wie, gdyż on skrycie ukrywa swój sekret. Więc kiedy w jego życiu pojawia się Gennie Gardenau - całkiem niespodziewanie - Grant przyjmuje ją na...

angela2046 | 2015-04-28

Lubię twórczość Pani Roberts, choć aby być uczciwym trzeba powiedzieć, że wszystkie jej książki są tak naprawdę bardzo do siebie podobne. Tak więc książka ta również nie różniła się raczej od poprzedniej części. Bohaterowie jak zwykle dobrze wykreowani, silne, zapadające w pamięć osobowości. Która część lepsza ciężko ocenić, ponieważ tak naprawdę to już kwestia tego co kto lubi. Mnie osobiście bardziej przypadła do gustu druga część, ale to dlatego że Grant od razu mnie zauroczył.
Zdecydowanie polecam!

willa | 2015-02-07

Kolejna pozycja tej autorki za mną i nie jestem zawiedziona. Nigdy nie byłam. Uwielbiam Norę Roberts za jej zabawne i pełne emocji książki.

Alan i Shelby po raz pierwszy spotykają się na przyjęciu i od razu wpadają sobie w oko. Są sobą zafascynowani. Kiedy jednak dziewczyna dowiaduje się, że jest on politykiem nie chce się z nim spotykać. Jej ojciec nim był i zginął w zamachu, a ona nie chce drugi raz przez to przechodzić. Jednak senator jest uparty i wszelkimi, nieco ekstrawaganckimi prezentami chce zmniejszyć jej upór.

Nieraz ubawiłam się czytając tą książkę i perypetie bohaterów. Uwielbiam za to autorkę. Jej książki mogę brać w ciemno. Wiem, że nigdy się na niej nie zawiodę. Pozycja w sam raz na długie, jesienne wieczory, które teraz przed nami. Polecam dla fanów gatunku.

wiola | 2016-04-21

Bardzo miło mnie książka zaskoczyła, przemyślana, oprawiona, niestety jak dla mnie trochę końcówka jakby oderwana od całości książki wyciągnięta z innej i prze-klejona takie miałam wrażenie. Po prostu mi nie pasowała do rysu charakterów kształtowanych przez całą akcję książki.

Rose92 | 2012-06-11
Przeczytana: 10 czerwca 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

kolejna, czyli trzecia część o rodzinie McGregorów również okazała się interesująca jak dwie poprzednie ;)

agit1234 | 2014-05-18

Zupełnie nie rozumiem fenomenu tej "pisarki" jak dla mnie to kompletnie pisać nie potrafi. Przeczytałam kilka jej książek, każda wpadła mi w ręce przypadkowo, nudna fabuła, nudni bohaterowie, zarówno "Zagraj ze mną", "Kodeks uczuć" czy "Wszystko jest możliwe" to książeczki o których szybko się zapomina, bo nie wnoszą nic nowego. Nie jestem jakąś wielką fanką tego typu książek, jednak są na rynku dobre romanse, natomiast powyżej wymienione książki uważam za klapę wydawniczą. Cóż..

Magdusia00091 | 2013-06-15
Przeczytana: 15 czerwca 2013

Kolejna świetna książka tej autorki :)
Czyta się szybko i przyjemnie. Bardzo polecam, warto się na nią skusić :)