Tajemnicze wyznanie

Tłumaczenie: Anna Kowalczyk
Cykl: Ulica Strachu (tom 38)
Wydawnictwo: Siedmioróg
The Confession
Enyo

Słuchając zwierzeń przyjaciół można dowiedzieć się rzeczy, o których chciałoby się natychmiast zapomnieć. Czy Julia powinna dochować powierzonej jej tajemnicy? Czy zdoła powstrzymać mordercę przed kolejną zbrodnią? Co tym razem stało się na ulicy Strachu?

Dorota | 2016-09-01
Przeczytana: 01 września 2016

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
Prawdziwy przyjaciel jest przy Tobie na dobre i na złe.
Na prawdziwego przyjaciela zawsze można liczyć, on zawsze Ci pomoże i wesprzecie Cię w trudnych chwilach.
Ale co zrobić kiedy Twój przyjaciel wyznaje Ci, że popełnił morderstwo?
Z tym dylematem będzie musiała się zmierzyć kolejna bohaterka opowiadania z cyklu "Ulica Strachu". Jak to się skończy oraz jaką decyzję podejmie Julia oczywiście nie zdradzę. Natomiast zdradzę Wam co takiego w sobie ma ta seria, co sprawia, że jest taka niesamowita.
Otóż tajemnicą R.L.Stine jest odrobina krwi i morderstwa jak również garść tajemniczości i nietuzinkowych bohaterów. Krótkie rozdziały, każdy kończący się znakiem zapytania oraz niespodziewane zakończenie. Jednym słowem wszystko co powinien posiadać znakomity kryminał lub thriller. Polecam :)

Reading_is_sexyy | 2013-03-11
Przeczytana: 2013 rok

Zawsze wszystkim mówię, że bardzo lubię książki Stine'a, a każda następna utwierdza mnie w tym przekonaniu. Z tą było podobnie. Chociaż w tej nie spotykamz się z żadnym zjawiskiem nadprzyrodzonym, to jednak fabuła wciąga. W tej lekturze Stine postawił na thriller. I nie wyszedł na tym źle. Końcówka bardzo mo się podobała, szczególnie kilka ostatnich linijek i to w sumie one podniosły całość powieści w moich oczach.

martusia737 | 2014-01-12

R.L.Stine jest fantastycznym pisarzem . Dzięki niemu przenoszę się w świat marzeń ; D wszystkie jego książki są tak wciagajace ... ukazują życie nastolatków a nie żadnych starych seniorit i seniorów jak inne książki czy lektury.

Wiktoria | 2010-11-28
Na półkach: Przeczytane, Dzieciństwo
Przeczytana: 2007 rok

Czytałam bardzo dużo książek z tej serii.. "Tajemnicze wyznanie" była moją pierwszą. Pochłonełam ja w jeden wieczór, i tak było z innymi, ogromnie wciągnęłam się w te wszystkie historie, to było dla mnie coś niesamowitego, uwielbiałam te książki lecz po kilkunastu pozycjach czar prysnął. Przestałam się bać i gryźć wargi z pytaniem na ustach " co bedzie dalej ?!" gorączkując się i niecierpliwić. Wszystko stało się takie proste i do przewidzenia, fabuła nie zaskakiwała. Mimo,że każda historia byla całkiem inna, schematy działania byly podobne. Mimo wszystko bardzo dobrze wspominam te książki i uważam, że do pewnego momentu naprawde sa ciekawe i zaskakujace a takze warte polecenia. " Co za duzo to niezdrowo " - jednak to powiedzenie sprawdzilo sie u mnie podczas czytania tych książek ;)

zuza_nna1 | 2011-11-03
Przeczytana: 02 listopada 2011

Lekka, dobra książka. Fajnie się czyta. Jedyną wadą jaką w niej dostrzegam, jest fakt, że fabuła jest dość przewidywalna (przynajmniej moim zdaniem. Jednak jak najbardziej ją polecam, szczególnie osobą, które lubią tajemnicze klimaty :)

Snazol | 2011-11-20
Przeczytana: 20 listopada 2011

Dosc krotka historyjka z hepi endem. Jak dla mnie, zbyt krotka ksiazka jak na hepi end. Ale przynajmniej pod koniec jest mile zaskoczenie ;)

SillyGirl | 2010-08-09

Bardzo dobra książka.