Rozkosze miłości

Tłumaczenie: Jacek Ławicki
Wydawnictwo: Rebis
How to make love six nights a week
83-85202-79-x
poradniki
dona

Jak wszyscy wiemy na początku znajomości pary kopulują non stop, by z łóżka nie wychodziły (lub innego miejsca służącego do zaspokajania swych pragnień np. malucha). Po pewnym jednak czasie częstotliwości stosunków spada, bo facetowi nudzi się cały czas seks z tą samą kobietą. W tym poradniku są zawarte rady dla kobiet chcących zachęcić swojego faceta do częstszych zbliżeń. Kolejny książka...

Kolejny książka tego autora. Jest to poradnik seksuologiczny dla kobiet napisany przez mężczyznę. W nim porady jak urozmaicić sobie życie seksualne.

ppaulinaa | 2016-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2016