Jak to się robi ? Niezbędnik seksualny

Wydawnictwo: Diogenes
poradniki

Poradnik, jakiego nie było! Dowcipnie, ale mądrze odpowiada na pytania: co zrobić, żeby TO robić lepiej, jak osiągnąć obopólną satysfakcję, czy erotyczne gadżety są przydatne?

elianka | 2011-03-13

"Jak to się robi" to pozycja (:D) którą wniósł w posagu mój małżonek. Niesamowicie lekka, mądra książka o "wstydliwych" tematach. Dowcipnie, prosto a nie prostacko opisuje wszystkie aspekty ludzkiej intymności, nawet takie o których ciężko rozmawiać. Autorzy podchodzą do najbardziej wstydliwych pytań z humorem, ale rzetelnie, bez zbędnego nadmiaru biologii, ale też bez przaśności. Dużo czytania, zabawne, ale nie wulgarne ilustracje, wysoki poziom merytoryczny - nic dodać nic ująć!

Agnieszka_Pe | 2012-09-23
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradniki
Przeczytana: 23 września 2012

Dlaczego zachęcam do zapoznania się z „Jak to się robi?”. Z prostych przyczyn: nie jest to typowy podręcznik/poradnik zawierający rysunki i opisy żeńskich i męskich genitaliów. Owszem, przypomina o stosowaniu antykoncepcji i ostrzega o zagrożeniach wynikających ze zbyt swobodnego korzystania z uciech cielesnych, jednak nie ma tam natrętnego moralizowania, styl pisania przypomina raczej kumpelską pogaduszkę między dobrymi znajomymi. Całość podzielona jest na niedługie rozdziały, które nie męczą wzroku i nie przerażają ogromem niezrozumiałych pojęć, tekst przetykany jest grafikami wyglądającymi jak kadr komiksu, ilustrującymi opisaną wcześniej poradę czy sytuację.

Książkę polecam każdemu, kto chciałby poznać odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące szeroko rozumianych stosunków damsko-męskich lub uatrakcyjnić czas spędzany z drugą połówką (o ile relacje są już na „tym” etapie) :) Nie ma tu nachalnego umoralniania. Dominuje jedna zasada: to Twoje życie, Twoje ciało, Twój seks, rób...

| 2012-02-16

Pobudza do działania, do przyjemnych eksperymentów, do świetnej zabawy. Wyśmienity seks w szczęśliwym związku to jedna z budujących podstaw. Marzeniem mym jest by książka ta i jej podobne, były mi pomocne nawet za kilkadziesiąt lat :)

Aleksandra | 2013-04-07

Jej lekkość jest niesamowita. Tyle mogę powiedzieć. :)

Aleksandra | 2014-08-24

Rewelacyjna.