Ratboy : pierwsza krew & wet za wet

839107515X
komiks, prosiak
komiksy
Lugal

Punkowy thriller! sensacyjny komiks Prosiaka - wartka, dynamiczna akcja. Homorattus - pół-człowiek pół-szczur (efekt zanieczyszczenia środowiska na Śląsku), a przy okazji punkowiec i anarchistyczny Superman wodzi za nos policję z całej Polski. Komiks osadzony we współczesnej rzeczywistości. Jak zwykle u Prosiaka, zabawa miesza się z refleksją - warto przeczytać! 100 stron sensacyjnej akcji i doskonałych gagów.

[www.sklep.shing.pl]

Antagonista Esklaważu | 2015-09-23

Infantylne, pseudointelektualne pierdy anarchosyndykalistów.

Katsu | 2015-05-08
Na półkach: Komiksy, Przeczytane