Detektywi w laboratorium

The Casebook of Forensic Detection
83-85655-37-9
literatura faktu
fiolqa

Autor w zajmujący sposób przedstawia nie tylko przebieg zbrodni, śledztwa i procesu sądowego, ale także metody, które pozwoliły na rozwiązanie najważniejszych i najbardziej intrygujących przypadków w dziejach kryminalistyki. Książka ukazuje bezcenny wpływ rozwoju nauki i technologii na możliwości, którymi dysponują współcześni detektywi. Tajemnice i zagadki oraz zaskakująca pomysłowość detektywów i ekspertów sądowych sprawia, że książka stanowi atrakcyjną lekturą dla wszystkich miłośników literatury sensacyjnej.

Agata | 2016-07-07
Lalaith | 2015-12-03