Ufne serca. Jan Paweł II i dzieci

Wydawnictwo: Biały Kruk
fotografia, dzieci, jan paweł II
albumy
_Olinka_

Nowe, przepiękne wydanie komunijnego albumu. Prawie 120 fotografii: wzruszające, niezwykłe relacje między Janem Pawłem II i najmłodszymi utrwalone od pierwszych dni Pontyfikatu przez osobistego fotografa Ojca Świętego. Książka opatrzona jest wspaniałymi cytatami, refleksjami Papieża na temat dzieci, pierwszej Komunii św., rodziny, małżeństwa. Dzieci rozpraszały największe troski Jana Pawła II. Niezwykłe relacje między Ojcem Świętym a najmłodszymi przez ponad 20 lat utrwalał okiem artysty i dokumentalisty papieski fotograf Arturo Mari. Jego zdjęcia zawierają niesamowity ładunek emocjonalny i trafiają prosto do serca. Wzruszająca Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej z miejscem na wpis i wklejenie komunijnej fotografii. Piękne złocenia.

_Olinka_ | 2010-04-21
modrzewiowa1 | 2016-07-31