Zamrożeni w czasie

Nasza Księgarnia
2009-01-01
2009-01-01
Paweł Kruk

Docelowym odbiorcą tej powieści są dzieci w wieku 11-13 lat. Wprawdzie 13 lat skończyłam bardzo dawno temu, to książkę przeczytałam z wielką przyjemnością. Jest w niej to, co lubię: przeskok w czasie, podejrzane typki i rezolutne dzieci.

Książka super, przeczytałam i myślę że jest odpowiednią książką dla dzieci. Szybko się czyta niektóre momenty są smutne ,a inne ciekawe że asz straszne polecam

Super książka! :3

Super książka! :3

1956
Tata Freddy’ego i Polly to geniusz, dlatego zawsze chętnie pomagają mu w eksperymentach. Nawet jeśli oznacza to poddanie się kriogenicznemu zawieszeniu, czyli zamrożeniu do momentu, gdy wybudzi ich ojciec. Wiedzą, że nie potrwa to dłużej niż godzinę lub dwie, więc nie ma się czym martwić...
2009
Ben i Rachel spędzają w domu długie i nudne letnie wakacje. Nieoczekiwanie odkrywają w ogrodzie zasypany ziemią schron – a w nim dwie zamrożone postacie, chłopca i dziewczynkę. Jakby mało im było wrażeń, Rachel niechcący przyciska guzik, dając początek serii niewiarygodnych zdarzeń...
Czy Freddy i Polly zaaklimatyzują się w XXI wieku? Jak zniosą wybudzenie? I najważniejsze: co się stało z ich ojcem oraz dlaczego pozwolił, aby byli zamrożeni w czasie tak długo?
Znakomita powieść przygodowa dla młodzieży. Czyta się szybko. Wartka akcja sprawia, że nie sposób oderwać się od czytania. Pobudza wyobraźnię. W napięciu towarzyszymy bohaterom do samego końca. Fajna powieść z gatunku tych, do których chce się wracać. Polecam!

1956
2009
Ben i Rachel spędzają w domu długie i nudne letnie wakacje. Nieoczekiwanie...

To bardzo orginalna i miła lektura do czytania.Polecam :)

To bardzo orginalna i miła lektura do czytania.Polecam :)

To moja PIERWSZA samodzielnie wybrana i kupiona książka!
Miałam wtedy 9/10 lat, szybko ją pochłonęłam.
Jest idealna! Pamiętam że potem przez 3 lata chodziłam do małych księgarni z pytaniem czy mają jakieś inne książki tej autorki.. Niestety.
I tak co jakiś czas sięgam po nią i dziwie się że dalej mnie ciekawi!

To moja PIERWSZA samodzielnie wybrana i kupiona książka!
Miałam wtedy 9/10 lat, szybko ją pochłonęłam.
I tak co jakiś czas sięgam po nią i dziwie się że dalej mnie ciekawi!

Myślę, że nie to jest to najlepsze książka jaką czytałam, aczkolwiek wciągająca, moja opinia nie jest zbyt rozbudowana na ten temat, gdyż według mnie książka nie porusza jakiś większych wartości życiowych, jest to książka po którą mogą sięgnąc dzieci, gdyż właśnie o nich opowiada. Uważam, że jednym z głównych skutków dlaczego przeczytałam ją jest to, że jest dośc wciągająca i idealnie ukazuje jak zmienił się świat i technologia na przestrzeni lat. Każdy miłośnik książek fantastycznych, naukowych, lub przygodowych powinien po nią sięgnąc, mnie nie zafascynowała zbytnio, ale gusty są różne :)

Książka jest rewelacyjna. Przeczytana w bardzo krótkim czasie. Warto ją przeczytać. Im więcej się jej przeczytało, tym bardziej wciągała.

Świetna książka, chodź tytuł trochę przerażający. Czytałam ją z dużym zainteresowaniem, ale też strachem, bo momentami jest się czego bać.

Czytałam ją dawno,ale to jedna z tych książek, które wywołują u ciebie nagłe napady śmiechu i wzruszenia. Cudowna więź, która wytworzyła się pomiędzy bohaterami była wprost urocza. Rozbawiało mnie zaznajamianie się z nowoczesnością oraz staroświeckie podejście Freddy'ego i Polly. Książka ta była miłym przerywnikiem pomiędzy cięższymi lekturami i cieszę się ,że ją przeczytałam.

• Literatura angielska
  • Literatura dziecięca

Dodaj cytat z książki Zamrożeni w czasie